آتش‌نشانی که بی‌ادعا دل به آتش زد/«رضا»؛ راضیم به رضای خدا+عکس از قرارداد ۱۵ میلیارد دلاری آب شیرین کن های هسته ای تا خرید ۲ هزار لوکوموتیو مهلت پرداخت واریز وجه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اراک تمدید شد ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷
کد خبر: 94140
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۱
سرپرست جهاد کشاورزی استان مرکزی:

مشکلی در تولید محصولات کشاورزی، دام و طیور استان مرکزی نداریم

صفری گفت: خوشبختانه استان مرکزی در تولید محصولات کشاورزی و دام و طیور هیچ مشکلی ندارد و در صورت استفاده از همه ظرفیت‌ها، تولیدات استان بیشتر از آن میزانی که اکنون تولید می‌شود، خواهد بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ صفری سرپرست جهاد کشاورزی استان مرکزی در کارگروه تنظیم بازار استان گفت:۶۰۰ تن برنج وارداتی با قیمت مصوب در نقاط مختلف این استان در حال توزیع است و مشکلی در خصوص این کالای اساسی وجود ندارد.

صفری اظهار کرد: مجموع زنجیره تولید و توزیع محصولات کشاورزی به سازمان جهاد کشاورزی واگذار شده که اقدام موثری در جهت تنظیم بازار است.

وی ادامه داد: خوشبختانه استان مرکزی در تولید محصولات کشاورزی و دام و طیور هیچ مشکلی ندارد و در صورت استفاده از همه ظرفیت‌ها، تولیدات استان بیشتر از آن میزانی که اکنون تولید می‌شود، خواهد بود.

سرپرست جهاد کشاورزی استان مرکزی بیان کرد: از ابتدای دی ماه تاکنون یک میلیون و ۹۰۰ هزار قطعه جوجه‌ریزی در استان انجام شده که تا پایان دی‌ماه به ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار قطعه می‌رسد و در صورت تداوم این شرایط در بهمن و اسفند، در بازار شب عید و ماه مبارک رمضان مشکلی وجود نخواهد داشت.

صفری افزود: با توجه به اینکه مرغداران از نهاده‌های دولتی استفاده می‌کنند، مرغ با قیمت مصوب ۳۱۰ هزار ریال عرضه می‌شود اما اکنون این محصول با بهای کمتری در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: به لحاظ اینکه دامداران در تولید گوشت قرمز، کمتر از ۴۰ درصد نهاده دولتی دریافت می‌کنند لذا قیمت مصوب ندارد اما در فرآیند تولید و توزیع آن مشکلی در استان مرکزی وجود ندارد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار