تشکیل تمدن اسلامی رسالت مهم بسیج است/ تحویل ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان ابتکارات ایران برای رفع تحریم‌ها/ حقوق بازنشستگان افزایش می‌یابد در دیدار رئیسی و پوتین چه گذشت؟ ماجرای پول زور گرفتن داروخانه‌ها از مردم / ابلاغ چراغ خاموش تعرفه‌های غیرقانونی! یک میلیون و ۱۵۰ هزار حامی ایتام در کشور وجود دارد ماجدی: عزیزی‌خادم به جادوگری اعتقاد داشت؛ روز عزلش گریه‌ام گرفت/ اسکوچیچ در جام‌جهانی سرمربی ماست؛ کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال می‌شوم! بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است دشمنان نظام اسلامی به دنبال جدایی روحانیت از مردم هستند بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است
جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۸
کد خبر: 94138
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
دیارآفتاب گزارش می دهد؛

منتخبین قرعه کشی پروژه ۸۱۰۰ واحدی مسکن ملی اراک مشخص شدند+لیست اسامی

اسامی منتخبین قرعه کشی پروژه ۸۱۰۰ واحدی نهضت ملی مسکن شهر اراک اعلام شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ اسامی منتخبین قرعه کشی پروژه 8100 واحدی مسکن ملی اراک(اوقاف) اعلام شد و بر اساس اطلاعیه اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی مراحل بعدی از طریق پیامک به اطلاع رسانی خواهد شد.

منتخبین می بایست ضمن اجتناب از مراجعه حضوری پس از دریافت پس از دریافت پیامک نسبت به واریز وجوه اعلامی در زمان مشخص شده اقدام نمایید، میزان آورده نقدی مرحله اول برای این پروژه واریز 40 میلیون تومان به حساب مسدودی افتتاح شده برای متقاضی در بانک مسکن است و با توجه به تأمین زمین پروژه از سوی اوقاف متقاضیان می بایست حق پذیره اولیه مربوط به سازمان اوقاف به مبلغ ۲۶ میلیون تومان را نیز به حساب این سازمان واریز نمایند.

در مرحله قبلی طرح اقدام ملی در شهر اراک ۹۸۶۳ نفر ثبت نام کرده بودند که ۵۳۰۰ نفر واجد شرایط و ۲ هزار نفر در پروژه کوی سردار سلیمانی و کوی کوثر ساماندهی شدند همچنین برای ۳۳۰۰ نفر باقی مانده از قرعه کشی قبلی در طرح 8100 واحدی تخصیص پروژه انجام گرفته است، در این پروزه ۲۳۰۰ واحد نیز بر اساس مصوبه شورای مسکن به استناد تفاهم نامه های انجام گرفته با وزارت راه و شهرسازی به دستگاه های دولتی اختصاص پیدا کرده است و باقی مانده ظرفیت بین متقاضیان قرعه کشی شد.

جهت دریافت فایل PDF اسامی منتخبین قرعه کشی بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی همچنین از ممنوعیت واگذاری امتیاز واحدهای طرح ملی مسکن خبر داد و اعلام کرد:‌ امتیاز این قبیل افراد باطل می شود همچنين واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی به غیر، تحت هر یک از عناوین حقوقی، غیرمعتبر و ممنوع است و بر اساس مقررات پیگرد قانونی دارد.

مرزبان در این رابطه خاطرنشان کرد : در صورت مبادرت به واگذاری امتیاز به غیر، علاوه بر اقدام قانونی علیه افراد متخلف، امتیاز آن‌ها باطل و افراد خریدار نیز از هیچ حقوقی بهره‌مند نخواهند شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار