به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه دسترسی 79درصد روستاهای استان مرکزی به اینترنت/ تمامی روستاهای بالای 10 خانوار مرکزی تا سال آینده به اینترنت متصل می شوند طراحی اجزای روابط راهبردی در مذاکره رئیسی - پوتین/ بودجه پایتخت زیر ذره‌بین حال پرسپولیس خوش نیست/ نبرد یوزهای پارسی با ببرهای آبی آسیا / درخواست رسمی فولاد برای جذب بیرانوند! هماهنگی سران قوا برای تخصیص اعتبار ارز ترجیحی تا پایان سال جاری
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۰
کد خبر: 94130
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۸
مسئول بسیج اصناف سپاه روح الله استان مرکزی خبر داد

سازماندهی ۹۶ بازرس بسیجی برای نظارت بر اقلام اساسی در استان مرکزی/ ۷ گروه جهادی تخصص محور در سازمان بسیج اصناف فعالیت می کنند

فراهانی بیان کرد: بیش از ۹۶ بازرس برای نظارت بر تامین، تولید و توزیع کالای اساسی در سطح استان معرفی و برای آنها کارت شناسایی صادر شده و در اختیار سازمان جهاد کشاورزی برای ارائه خدمت قرار گرفته اند و به محض احساس نیاز بازرسین بیشتری در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ پاسدار محمد فراهانی مسئول بسیج اصناف سپاه روح الله استان مرکزی عصر امروز در حاشیه نشست هیئت اندیشه ورز بسیج اصناف استان مرکزی با اشاره به تفاهم نامه جدید دولت با بسیج در راستای نظارت بر بازار اقلام اساسی اظهار کرد: تقویت تولید و صادرات کشور از مهمترین اولویت های بسیج اصناف و بسیج اصناف حامی تولیدکنندگان و واحدهای صنفی تولیدی است و رویکرد کلیه برنامه های بسیج اصناف حمایت و رفع موانع تولید در واحدهای صنفی می باشد.

وی افزود: در راستای کنترل و نظارت بر اقلام اساسی از تامین مواد اولیه و تولید تا توزیع اقلام اساسی تفاهم نامه کشوری دولت با سازمان بسیج انجام شده و بسج اصناف در این راستا با معرفی بازرسین بسیجی نقش آفرینی خواهد کرد.

فراهانی بیان کرد: بیش از ۹۶ بازرس برای نظارت بر تامین، تولید و توزیع کالای اساسی در سطح استان معرفی و برای آنها کارت شناسایی صادر شده و در اختیار سازمان جهاد کشاورزی برای ارائه خدمت قرار گرفته اند و به محض احساس نیاز بازرسین بیشتری در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: آموزش بازرسین بسیج اصناف با همکاری سایر دستگاه های دیگر در حال انجام است و این آمادگی در بسیج وجود دارد که در راستای تامین، تولید و توزیع اقلام اساسی به اتاق اصناف، سازمان صمت و سازمان جهاد کشاورزی کمک های لازم از جمله نیروی انسانی انجام شود.

مسئول بسیج اصناف سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد: همچنین در راستای کمک به تعزیرات حکومتی استان با تفاهم نامه ای بین بسیج اصناف و بسیج حقوقدانان انجام شده تعدادی از حقوقدانان بسیجی برای رسیدگی به پرونده های تعزیراتی سازماندهی شده اند که در صورت اعلام نیاز به آنها خواهند پیوست.

وی با اشاره به اقدامات این سازمان در سالجاری بیان کرد: اجرای طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی و رزمایش عاشقان ثارالله مهمترین اقدام بسیج اصناف در طی بیماری کرونا در سطح استان بوده و تهیه و توزیع بسته های معیشتی به نیازمندان از ابتدای کرونا در دستور کار بوده است.

سرهنگ فراهانی افزود: در راستای کمک به رفع فقر و محرومیت در مناطق کم برخوردار استان ۷ گروه جهادی تخصص محور در بسیج اصناف سازماندهی شده که به شکل اردوهای جهادی یک روزه در مناطق محروم حضور پیدا می کنند و خدمات فنی و تخصصی به مردم ارائه میدهند.

وی خاطر نشان کرد: برگزاری هیئت های اندیشه ورز در بسیج اصناف از مهمترین اقدامات زیرساختی برای رفع مشکلات صنوف، کمک به تحقق جهش تولید و رفع موانع تولید است که خوشبختانه با وجود نخبگان در این هیئت ها شاهد برکات خوبی در واحدهای صنفی بوده ایم.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار