ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه دسترسی 79درصد روستاهای استان مرکزی به اینترنت/ تمامی روستاهای بالای 10 خانوار مرکزی تا سال آینده به اینترنت متصل می شوند طراحی اجزای روابط راهبردی در مذاکره رئیسی - پوتین/ بودجه پایتخت زیر ذره‌بین حال پرسپولیس خوش نیست/ نبرد یوزهای پارسی با ببرهای آبی آسیا / درخواست رسمی فولاد برای جذب بیرانوند!
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳
کد خبر: 94058
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۹

قرعه کشی ساخت ۸۱۰۰ واحد مسکن ملی در اراک انجام شد

قرعه کشی ساخت ۸۱۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح مسکن ملی در اراک انجام شد.

به گزارش دیار آفتاب؛مراسم قرعه کشی(اولویت بندی) طرح نهضت ملی مسکن در شهر اراک در شورای اداری استان مرکزی با حضور استاندار مرکزی، معاونین استاندار، فرمانداران شهرستانها، بخشداران، مدیر کل راه و شهر سازی استان مرکزی و سایر مدیران دستگاههای اجرایی انجام شد.

در طرح اقدام ملی مسکن سهمیه استان ۲۱ هزار و ۲۹۰ واحد بود که ۸۰۹۰ واحد در شهرها و ۱۲ هزار و ۴۰۰ واحد در امیرکبیر و مهاجران ساخته می شود. مقرر شد که در شهرهای کمتر از ۱۰۰ هزار نفر برای ۷۴۹۹ واحد اراضی تامین و عملیات ساختمانی نیز آغاز شده است.

در طرح اقدام ملی ۹۸۶۳ نفر ثبت نام کرده بودند که ۵۳۰۰ نفر واجد شرایط و ۲ هزار نفر در پروژه کوی سردار سلیمانی و کوی کوثر ساماندهی شدند، ۳۳۰۰ نفر از قرعه کشی قبلی مانده و ۲۳۰۰ هم بر اساس مصوبه شورای مسکن به استناد تفاهم نامه های وزارت راه و شهرسازی با دستگاه های دولتی تعیین شده و مابقی امروز قرعه کشی شدند.

امروز با قرعه کشی ۸۱۰۰ واحد مسکونی در اراک عملا ساخت ۱۸ هزار واحد مسکونی در حال انجام است.

اسامی افراد منتخب به زودی اعلام می شود. 

captcha
آخرین اخبار