به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه دسترسی 79درصد روستاهای استان مرکزی به اینترنت/ تمامی روستاهای بالای 10 خانوار مرکزی تا سال آینده به اینترنت متصل می شوند طراحی اجزای روابط راهبردی در مذاکره رئیسی - پوتین/ بودجه پایتخت زیر ذره‌بین حال پرسپولیس خوش نیست/ نبرد یوزهای پارسی با ببرهای آبی آسیا / درخواست رسمی فولاد برای جذب بیرانوند! هماهنگی سران قوا برای تخصیص اعتبار ارز ترجیحی تا پایان سال جاری
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹
کد خبر: 93999
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۴
گزارش تصویری/

رقابت‌های تکواندو انتخابی کارگران استان مرکزی

رقابت‌های تکواندو انتخابی کارگران استان مرکزی به میزبانی شهرستان دلیجان برگزار گردد.

به گزارش دیار آفتاب؛ رقابت‌های تکواندو انتخابی کارگران استان مرکزی در دو قسمت کیوروگی (مبارزه) و پومسه (اجرای فرم) برگزار شد، بیش از ۳۰ ورزشکار از شهرهای اراک، خمین، محلات، شازند و دلیجان حضور داشتند.

در پایان  این رقابت‌ها تیم دلیجان با کسب سه مدال طلا، یک نقره و چهار برنز در دو بخش پومسه و کیوروگی به مقام اول دست یافت و تیم اراک با یک طلا، یک نقره و دو برنز و تیم خمین با یک طلا و یک برنز در مکانهای دوم و سوم این مسابقات قرار گرفتند.

همچنین علی علیدادی عنوان بهترین داور، رامین بابایی بازیکن اخلاق و مرتضی رازگردانی عنوان فنی ترین بازیکن را به خود اختصاص دادند.

در پایان نفرات ذیل برای شرکت در اردوی تمرینی  رقابتهای کشوری از طرف کمیته فنی مسابقات دعوت شدند تا با صلاحدید کمیته فنی جهت اعزام به رقابتهای کشوری که اوایل بهمن ماه در کاشان برگزار میگردد به عنوان تیم منتخب استان معرفی شوند.

در بخش کیوروگی:

 آقایان حسن شجاع ،علی محمدی، مرتضی رازگردانی، رامین بابایی، محمد کیوانفر، محمد خدام و مهران رنجبری، احسان احمدی، روح اله پرنده

و در بخش پومسه

آقایان مصطفی افضلیان، روح اله پرنده و احسان احمدی برای شرکت در اردوی استان معرفی شدند.
حمیدرضا زاهدی

captcha
آخرین اخبار