واحدهای تولیدی دام و طیور ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت می‌کنند امروز انقلاب اسلامی هیمنه نظام استکبار را در هم شکسته /عزت و آزادگی یک ملت برخواسته از اراده ما می توانیم است صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شازند با حضور جانشین سازمان بسیج واکنش طنز کاربران به توقیف کشتی‌های یونانی/ فروش 2 نفتکش در دیوار! هشدار فعالیت سامانه بارشی در ۹ استان/ روند تدریجی افزایش دما در ۵ روز آینده سوابق ساختمان‌های پرمخاطره عمومی استان باید در فرمانداری‌ ثبت شود/ پاساژ طلای اراک باید سریع تر ایمن سازی شود طارمی داماد شد اروپا نمی‌تواند از بازار انرژی ایران چشم‌پوشی کند/ اکنون برجام بیش‌ازپیش برای اروپا اهمیت دارد! بی‌نیازی از واردات با اصلاح یارانه کالاهای اساسی و حذف ارز ۴۲۰۰/ قاچاق آفت اقتصاد کشور است برگزاری مراسم یادبود جانباختگان آبادان در مساجد و مصلی‌های کشور
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۶
کد خبر: 93860
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۷

زینب سلیمانی: اشک‌های اندوه ما با آزادی عراق از لوث وجود آمریکایی‌ها به شادی بدل می‌شود

فرزند شهید سلیمانی گفت: دیری نخواهد پایید اشک‌های غم ما در فراغ پدرانمان در این قتلگاه به اشک شوق پیروزی آن هنگام که عراق عزیز و همه کشورهای منطقه از لوث وجود متجاوزان آمریکایی پاک شود تبدیل خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، زینب سلیمانی فرزند شهید سردار حاج قاسم سلیمانی روز یکشنبه در تجمعی که در فرودگاه بغداد محل شهادت سرداران مقاومت برگزار شده بود گفت: بسمه تعالی، سلام و درود خدا بر  شهیدان راه خدا. سلام و درود بر شهید حاج قاسم سلیمانی، سلام و درود خدا بر ابو مهدی المهندس، که به عهدی که با خدا بسته بودند صادقانه وفا کردند و با خون خویش آن را امضا کردند.

شهید سلیمانی ملت عراق را از صمیم قلب دوست می‌داشت و برای عزت و سربلندی ملت قهرمان عراق عاشقانه جانفشانی می‌کرد. او به عراق قوی فکر می‌کرد. عراقی که خار چشم دشمنانش باشد و در سایه مجاهدت دلیرمردانش خواب راحت را از چشم متجاوزان دور ساخته باشد.

فرزند شهید سلیمانی در ادامه گفت: ابو مهدی المهندس نیز قهرمان ملت عراق بود که همه وجود خویش را وقف آزادی ملت عراق و مبارزه با دشمنانش کرده بود. پیوند خدایی حاج قاسم و ابو مهدی المهندس نمادی بود از رابطه برادری صمیمانه و تاریخی و وحدت شکوهمند ملت عراق و ایران. خداوند نیز اراده کرده بود که آنها را با هم به ضیافت خویش فرابخواند چرا که پیوند آنها بیش از آن که دنیایی باشد آخرتی بود.

زیبب سلیمانی افزود: رهبر عزیزم امام خامنه‌ای مد ظله در خلوت شب‌های عبادت و نیایش شبانه همانگونه که دعاگوی پدرم بود ابو مهدی را دعا می‌کرد و در یکی از دیدارها به او فرموده بود من حتی یک شب شما را از دعا فراموش نکرده‌ام.

اکنون ما در قتلگاه این شهیدان هستیم. قتلگاهی که آنان با دست پرکینه آمریکایی‌ها در آن به شهادت رسیدند. شهید سلیمانی در آخرین لحظات عمر خویش به میهمانی شما آمده بود و من که از میهمان‌نوازی و محبت عراقی‌ها با خبرم به خوبی می‌دانم برای شما چه سخت است که تحمل کرده‌اید که میهمان شما در مملکت عزتمند عراق توسط دشمنان به خاک و خون کشیده شود.

وی ادامه داد: اگر چه متجاوزان حرمت شما و میهمانتان را شکستند اما شما در مراسم تشییع پیکر پاک شهید سلیمانی و یار همرزمش ابو مهدی المهندس بار دیگر عزت و غیرت ملت عراق را به نمایش گذاشتید و صحنه‌هایی تکرار ناشدنی در تاریخ ملت عراق خلق کردید. من به عنوان فرزند ملت ایران و فرزند کسی که حاضر بود جانش را فدای همه ملت‌های مسلمان و بلکه آزادیخواهان جهان کند از ملت عزیز عراق تشکر می‌کنم.

امشب ما در مقتل این شهیدان مجددا پیمان برادری آنها را به یاد می‌آوریم و با آنها پیوند می بندیم میراث ارزشمند آنان یعنی وحدت افتخارآفرین و عزت‌بخش ملت ایران و عراق را که ثمرات و برکات بی‌شماری برای همه ملت های مسلمان و جبهه مقاومت خواهد داشت، همچون گوهری گرانبها حفظ کنیم و دست در دست یکدیگر، گام به گام به افق «انتقام سخت» از دشمنانی که دستشان به خون آنان رنگین شده‌است، نزدیک‌تر شویم.

فرزند شهید سلیمانی در پایان گفت: دیری نخواهد پایید اشک‌های غم ما در فراغ پدرانمان در این قتلگاه به اشک شوق پیروزی آن هنگام که عراق عزیز و همه کشورهای منطقه از لوث وجود متجاوزان آمریکایی پاک شود تبدیل خواهد شد. روزی فرا خواهد رسید که خروج ذلت‌بار آنها را به یکدیگر تبریک بگوییم و در این قتلگاه به پدرانمان درود بفرستیم که خون پاکشان جز آزادی و عزت برای ما و همه ملت‌های منطقه به ارمغان نیاورد.

إِنَّ مَوْعِدَهُمُ الصُّبْحُ /  أَلَیْسَ الصُّبْحُ بِقَرِیبٍ

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار