تعلل دولت در افزایش حقوق بازنشستگان به مصلحت نیست/کسری ۱۲ هزار میلیاردی تامین اجتماعی میراث دولت قبل است حالا نوبت کره جنوبی است! رگبار و وزش باد شدید در نوار غربی/ ادامه پدیده گردوخاک در شرق و شمال‌شرق آبله میمون به ۲۰ کشور رسید دز ۴ واکسن کرونا الزامی می‌شود تصاویر/تلاش شبانه برای آواربرداری ساختمان متروپل جراحی اقتصادی مراحل تکمیلی خود را طی کند/ضرورت رفع مشکلات گام اول مردمی سازی یارانه‌ها نقشه کرونایی استان مرکزی بدون تغییر ماند/ ساوه و خمین آبی، سایر شهرستان ها زرد پیام فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در پی شهادت شهید اقتدار و صنعت دفاعی «احسان قدبیگی» ۲ نفتکش یونانی در تور سپاه/ بازی فوتبال در زمین سیاست/ دروغ‌های آشنا
شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۸
کد خبر: 93819
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷
با حضور در دفتر پایگاه خبری صورت گرفت؛

گزارش تصویری| گفتگوی رو در روی نماینده مردم خمین با خبرنگاران دیارآفتاب

علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب با مدیر و خبرنگاران این پایگاه خبری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب با مدیر و خبرنگاران این پایگاه خبری دیدار و گفتگو کرد.

مسائل و مشکلات شهرستان خمین در حوزه صنایع و اشتغال، حواشی برگشت خوردن محصولات کشاورزی صادر شده از ایران، پیامد های حذف ارز ترجیحی از نهاده ها، طرح جدید بنزینی دولت و تغییرات مدیریتی در دستگاه های اجرایی استان از جمله موارد مطرح شده در این دیدار بود.

مشروح اخبار این دیدار صمیمانه در روزهای آینده بر روی سایت پایگاه خبری دیارآفتاب منتشر می شود.

علیرضا نجمی

captcha
آخرین اخبار