نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در گفتگو با دیارآفتاب:

شهادت شهید سلیمانی در راستای اهداف اسلام بود/ دشمنان نمی توانند با حذف محتواهای فضای مجازی، تاثیر شهادت را از بین ببرند

آصفری گفت: شهادت شهید سلیمانی به دلیل اینکه در راستای اهداف اسلام و به تاسی از شهادت امام حسین(ع) بود، مطمئنا تاثیرش از بین نمی رود و دشمنان هر چقدر هم تلاش کنند تا با حذف مطالب مربوط به شهادت ایشان در شبکه های اجتماعی اثر این شهادت را از بین ببرند، نخواهند توانست.
کد خبر: ۹۳۷۳۳ تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳

به گزارش دیار آفتاب؛ این روزها و در آستانه دومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی شاهدیم مطالب بسیاری پیرامون این شهید در فضای مجازی با هشتگ های HERO، شهید سلیمانی و ... در حال انتشار است. از طرف دیگر مدیران رسانه های معاند که بنا بر دستور دولتمردان خود نمی خواهند مطالب مربوط به شهادت این بزرگمرد به گوش جهانیان برسد، با حذف این مطالب، در حال مقابله با این جریان بر حق رسانه ای هستند.

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیارآفتاب در خصوص حذف کلیدواژه های مرتبط با شهید سلیمانی در آستانه دومین سالگرد شهادت ایشان، گفت: شهادت همواره تاثیری به مراتب بیشتر از حیات یک فرد دارد.

وی افزود: برای مثال شهادت امام حسین(ع) تاثیری در جهان گذاشت که امروز شاهدیم با گذشت بیش از 1400 سال از قیام عاشورا این تاثیر همچنان پابرجاست.

آصفری تصریح کرد: شهادت شهید سلیمانی هم به دلیل اینکه در راستای اهداف اسلام و به تاسی از شهادت امام حسین(ع) بود، مطمئنا تاثیرش از بین نمی رود و دشمنان هر چقدر هم تلاش کنند تا با حذف مطالب مربوط به شهادت ایشان در شبکه های اجتماعی اثر این شهادت را از بین ببرند، نخواهند توانست.

انتهای پیام/