آمارسازی کذب «محبوب‌فر» این بار درباره زادوولد/ دادستانی اعلام جرم کرد دشمن در مقابل اقتدار انقلاب اسلامی زمین گیر شده است/ شهید «قدبیگی» از مردان میدان علم و دانش و جهاد علمی بود انقلاب اسلامی مقتدرتر از هر زمانی به مسیر خود ادامه می دهد/شهید «قدبیگی» از سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی بود روحیه و مدیریت جهادی کشور را به بازدارندگی دفاعی و خودکفایی رسانده است/ شهید «قدبیگی» بر تارک جامعه دانشمندان جوان ایران اسلامی می درخشد شناسایی ۶بیمار مشکوک به «آبله میمونی»؛ تست ۳بیمار؛ منفی!/ تا این لحظه مورد مثبت Monkey pox نداشته ایم مراسم گرامیداشت اولین سالگرد سردار شهید«سعید مجیدی» برگزار می شود تقویت پوشش گیاهی راهکار حل بحران ریزگرد‌ها برگزاری اجلاسیه ایثارگران تعاون در دفاع مقدس در استان مرکزی اجلاسیه سنگر سازان بی سنگر کنگره شهدای استان مرکزی نیمه دوم خرداد برگزار می شود واکنش آمریکا به توقیف نفتکش‌های یونانی به دست سپاه
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۱
کد خبر: 93733
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴
نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در گفتگو با دیارآفتاب:

شهادت شهید سلیمانی در راستای اهداف اسلام بود/ دشمنان نمی توانند با حذف محتواهای فضای مجازی، تاثیر شهادت را از بین ببرند

آصفری گفت: شهادت شهید سلیمانی به دلیل اینکه در راستای اهداف اسلام و به تاسی از شهادت امام حسین(ع) بود، مطمئنا تاثیرش از بین نمی رود و دشمنان هر چقدر هم تلاش کنند تا با حذف مطالب مربوط به شهادت ایشان در شبکه های اجتماعی اثر این شهادت را از بین ببرند، نخواهند توانست.

به گزارش دیار آفتاب؛ این روزها و در آستانه دومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی شاهدیم مطالب بسیاری پیرامون این شهید در فضای مجازی با هشتگ های HERO، شهید سلیمانی و ... در حال انتشار است. از طرف دیگر مدیران رسانه های معاند که بنا بر دستور دولتمردان خود نمی خواهند مطالب مربوط به شهادت این بزرگمرد به گوش جهانیان برسد، با حذف این مطالب، در حال مقابله با این جریان بر حق رسانه ای هستند.

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیارآفتاب در خصوص حذف کلیدواژه های مرتبط با شهید سلیمانی در آستانه دومین سالگرد شهادت ایشان، گفت: شهادت همواره تاثیری به مراتب بیشتر از حیات یک فرد دارد.

وی افزود: برای مثال شهادت امام حسین(ع) تاثیری در جهان گذاشت که امروز شاهدیم با گذشت بیش از 1400 سال از قیام عاشورا این تاثیر همچنان پابرجاست.

آصفری تصریح کرد: شهادت شهید سلیمانی هم به دلیل اینکه در راستای اهداف اسلام و به تاسی از شهادت امام حسین(ع) بود، مطمئنا تاثیرش از بین نمی رود و دشمنان هر چقدر هم تلاش کنند تا با حذف مطالب مربوط به شهادت ایشان در شبکه های اجتماعی اثر این شهادت را از بین ببرند، نخواهند توانست.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار