پایان مرحله اول مرمت گنبد امامزاده ابوالحسن و آمنه خاتون دیزاباد در خنداب مدیران مدارس با قراردادهای توافقی به افزایش نرخ سرویس ها دامن می زنند/ سامانه سپند راهکار مدیریت حمل و نقل دانش آموزی ۱۲ کارگاه اشتغالزایی در امامزادگان استان مرکزی راه‌اندازی شد 220هزار موقوفه در کشور شناسایی شده است/ضرورت فعالیت مؤثر جامعه قرآنی در فضای مجازی ترابی برای شادی گل برنامه داشت/ لوکادیا رسما پنالتی زن اول پرسپولیس شد با ایران قوی مخالف اند/تنگنای شدید اجاره بها/سفره خزر 10 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در اراک پلمب شد کنگره شهدای استان مرکزی با محوریت مردم و خصوصا جوانان نقش آفرینی می کند/راه اندازی قرارگاه تخصصی جهاد تبیین به برکت کنگره شهدا پیش بینی افزایش فروش نفت/ ژاپن از خریداران سنتی نفت ایران است ب ام و XM ۲۰۲۳
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹
کد خبر: 93129
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱

توقیف محموله میلیاردی انواع لوازم خانگی و یدکی خودروهای خارجی قاچاق در محلات

فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل تعداد 59 دستگاه انواع لوازم خانگی و 3 هزار و 350 عدد انواع لوازم یدکی خودروهای خارجی قاچاق به ارزش تقریبی 17 میلیارد و 400 میلیون ریال در عملیات مأموران پلیس شهرستان محلات خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: به منظور اجرای هدفمند طرح مقابله با معضل قاچاق کالا، مأموران انتظامی شهرستان محلات، روز گذشته با مطلع شدن از جابجايي مقاديري كالاي قاچاق با یک دستگاه خودرو از طریق محورهای مواصلاتی این شهرستان به دیگر نقاط کشور،کنترل و نظارت بر خودروهاي عبوري را با شدت تمام در سطح محورهای مواصلاتی، آغاز کردند.

وي خاطرنشان کرد: سرانجام مأموران مستقر در محل، به یک دستگاه کامیون ایسوزو كه از یکی از استان های جنوبي عازم تهران بود، مشکوک شده و پس از متوقف کردن آن، خودرو را برای بررسي بيشتر به مقر انتظامي منتقل کردند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: در بازرسي به عمل آمده از خودروی مورد نظر تعداد59 دستگاه انواع لوازم خانگی و 3 هزار و350 عدد انواع لوازم یدکی خودروهای خارجی قاچاق،فاقد هرگونه مدارک معتبر قانونی، کشف شد.

مفخمی شهرستانی خاطر نشان کرد: ارزش این محموله توقیفی از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان محلات17 میلیارد و 400 میلیون ریال برآورد شده است.

این مقام ارشد انتظامی در استان مرکزی اظهار داشت: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

وی در پايان از شهروندان خواست تا همواره کالا های مورد نیاز خود را از مراکز قانونی تهیه کرده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوکی دراین زمینه مراتب را از طريق سامانه تلفنی 110 به اطلاع پلیس برسانند تا در کوتاهترین زمان ممکن برخورد قانونی با قاچاقچیان و سودجویان عرضه کننده انواع کالاهای قاچاق صورت پذیرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار