امام، جمهوری اسلامی را بهترین مدل برای اداره کشور می‌دانست امام خمینی(ره) پرچمدار عزت و شرف است خادمیاران و یاوران رضوی ساوه میزبان نمازگزاران جمعه بودند مهمترین توصیه شهدا توجه به بیانات ولایت و رعایت عفاف و حجاب است اساس انقلاب با اقدامات و رهنمودهای امام خمینی(ره) به ثمر نشست مکتب امام خمینی(ره) کاملاً در مسیر اهل‌بیت بود ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی تغییر نمی‌کند/ کارکنان دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع ثانوی طبق روال عادی در محل کار خود حاضر شوند صعود فوتسالیست‌های ایرالکو به لیگ برتر کارنامه موفق استان مرکزی در خروج واحدهای تولیدی بزرگ از رکود ملت ایران بالنده و پرشتاب در نظم نوین جهانی حرکت می‌کند
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۳
کد خبر: 93129
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱

توقیف محموله میلیاردی انواع لوازم خانگی و یدکی خودروهای خارجی قاچاق در محلات

فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل تعداد 59 دستگاه انواع لوازم خانگی و 3 هزار و 350 عدد انواع لوازم یدکی خودروهای خارجی قاچاق به ارزش تقریبی 17 میلیارد و 400 میلیون ریال در عملیات مأموران پلیس شهرستان محلات خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: به منظور اجرای هدفمند طرح مقابله با معضل قاچاق کالا، مأموران انتظامی شهرستان محلات، روز گذشته با مطلع شدن از جابجايي مقاديري كالاي قاچاق با یک دستگاه خودرو از طریق محورهای مواصلاتی این شهرستان به دیگر نقاط کشور،کنترل و نظارت بر خودروهاي عبوري را با شدت تمام در سطح محورهای مواصلاتی، آغاز کردند.

وي خاطرنشان کرد: سرانجام مأموران مستقر در محل، به یک دستگاه کامیون ایسوزو كه از یکی از استان های جنوبي عازم تهران بود، مشکوک شده و پس از متوقف کردن آن، خودرو را برای بررسي بيشتر به مقر انتظامي منتقل کردند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: در بازرسي به عمل آمده از خودروی مورد نظر تعداد59 دستگاه انواع لوازم خانگی و 3 هزار و350 عدد انواع لوازم یدکی خودروهای خارجی قاچاق،فاقد هرگونه مدارک معتبر قانونی، کشف شد.

مفخمی شهرستانی خاطر نشان کرد: ارزش این محموله توقیفی از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان محلات17 میلیارد و 400 میلیون ریال برآورد شده است.

این مقام ارشد انتظامی در استان مرکزی اظهار داشت: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

وی در پايان از شهروندان خواست تا همواره کالا های مورد نیاز خود را از مراکز قانونی تهیه کرده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوکی دراین زمینه مراتب را از طريق سامانه تلفنی 110 به اطلاع پلیس برسانند تا در کوتاهترین زمان ممکن برخورد قانونی با قاچاقچیان و سودجویان عرضه کننده انواع کالاهای قاچاق صورت پذیرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار