دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۶
کد خبر: 93106
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی:

امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است

حسین آبادی گفت: امتحانات نیم سال اول همه مقاطع تحصیلی دانش آموزی در استان مرکزی از دوم دی ماه و به صورت حضوری آغاز می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ با توجه به نزدیک شدن به ایام امتحانات مدارس، گمانه زنی های مختلفی درباره نحوه برگزاری امتحانات می‌شد. البته در سال قبل وزارت آموزش و پرورش با انتشار اطلاعیه ای نحوه ارزیابی تحصیلی مدارسی که به صورت حضوری برگزار می شدند را حضوری اعلام کرد ولی باز هم شایعه هایی در این خصوص شنیده می شد.

در راستای شفاف سازی مسئله، حسین آبادی مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی در گفت و گویی گفت: امتحانات نیم سال اول همه مقاطع تحصیلی دانش آموزی در استان مرکزی از دوم دی ماه و به صورت حضوری آغاز می‌شود.

وی افزود: افرادی که در زمان امتحانات به ویروس کرونا مبتلا شده باشند با ارائه گواهی پزشک و پس از بهبودی از آن‌ها امتحان گرفته می‌شود. همچنین امتحانات پایه نهم دوره اول متوسطه به صورت سراسری در سطح استان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار