دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۹
کد خبر: 93102
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی:

هپکو نیازمند مدیریتی قوی برای رونق تولید است/جلوگیری از واردات ماشین آلات راهسازی

کریمی در دیدار با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه شرکت هپکو نیازمند مدیریتی قوی برای رونق تولید است، گفت: همچنین بر لزوم واردات قطعات مورد نیاز این شرکت، انعقاد قراردادها، پیگیری جهت جلوگیری از واردات ماشین آلات راهسازی، عمرانی و معدنی مشابه داخل، تسویه حساب مالی مابین سازمان تامین اجتماعی و شرکت هپکو و تهاتر بدهی های این شرکت بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در دیدار با میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، مسائل و مشکلات سازمان تامین اجتماعی استان مرکزی را بیان کرد.

وی در این دیدار با اشاره به کمبود هایی در بخش درمان بیمارستان امام خمینی(ره) اراک، گفت: با توجه به اینکه بیش از 70درصد جمعیت اراک تحت پوشش بیمه ای سازمان تامین اجتماعی است، این بیمارستان نیازمند طرح توسعه است تا بهتر بتواند نیاز های شهروندان اراکی را برطرف کند. همچنین نیاز است تا ساختمان های اداری بیشتری برای مراجعین در نظر گرفته شود تا از ازدحام جمعیت جلوگیری شود.

کریمی با تاکید بر لزوم ارائه خدمات کم هزینه درمانی به افراد تحت پوشش تامین اجتماعی در دو شهرستان کمیجان و خنداب، گفت: در دیدار با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بر ضرورت تامین امکانات درمانی با سرمایه گذاری تامین اجتماعی یا استفاده از سایر امکانات درمانی بدون هزینه فرانشیز و به صورت رایگان تاکید شد.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم تسریع در تکمیل و بهره برداری از مجتمع فرهنگی، ورزشی و رفاهی تامین اجتماعی در اراک، گفت: همچنین در مورد شرکت هپکو که سهامدار عمده آن سازمان تامین اجتماعی است مباحثی مطرح شد.

وی با بیان اینکه شرکت هپکو نیازمند مدیریتی قوی برای رونق تولید است، گفت: همچنین بر لزوم واردات قطعات مورد نیاز این شرکت، انعقاد قراردادها، پیگیری جهت جلوگیری از واردات ماشین آلات راهسازی، عمرانی و معدنی مشابه داخل، تسویه حساب مالی مابین سازمان تامین اجتماعی و شرکت هپکو و تهاتر بدهی های این شرکت بحث و تبادل نظر شد.

کریمی در تشریح موضوع تهاتر مالی شرکت هپکو از طریق سازمان تامین اجتماعی گفت: این شرکت یک هزار و 56میلیارد تومان بدهی به بانک ها داشت این میزان با تهاتر مطالبات تامین اجتماعی از دولت تسویه شد. برای بازپرداخت بدهی های هپکو به سازمان تامین اجتماعی صورتجلسه ای در اردیبهشت ماه امسال بین مدرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی و مدیران شرکت هپکو منعقد شده که 45درصد از این مطالبات در قالب به تملک در آمدن املاک و دارایی های شرکت هپکو انجام می شود. از جمله تمام یا بخشی از سهام شرکت مس طارم که متعلق به هپکو است به تملک سازمان تامین اجتماعی در بیاید که این موضوع مورد اعتراض کارگران و سهامداران خرد شرکت هپکو بود.

وی اضافه کرد: لذا در این راستا در نامه ای به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خواستار تعویق و توقف جا به جایی اموال و دارایی ها شدیم تا رسیدگی کامل به این موضوع صورت بگیرد.

درباره «هپکو» بیشتر بخوانید:

تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید!

تصمیمات گرفته شده برای حل مشکلات هپکو ناکافی است

هپکو خط قرمز نظام و مجلس است/ ۴۰۰ هزار کارگر ساختمانی کشور فاقد بیمه هستند

رسیدگی به تخلفات در واگذاری هپکو و آذرآب با جدیت دنبال شود

واحدهای صنعتی استان مرکزی سرمایه ملی هستند/ ممنوعیت واردات محصولات تولید هپکو به طور خاص پیگیری می شود

هپکو از کما خارج شده ولی اگر حمایت نشود دوباره زمین می خورد

تقابل وارداتچی ها با هپکو، نابرابر و ادامه دار!

قرارداد ۳۳۰ میلیاردی هپکو برای تولید دامپتراک معدنی نهایی شد

انعقاد قرارداد هپکو برای فروش ۲۹ دستگاه ماشین آلات/ رونق بزرگترین تولید کننده تجهیزات سنگین در گرو حمایت

اصرار هپکو و انکار مسئولین/ واردات «دامپتراک» با وجود اعلام آمادگی هپکو برای تولید داخلی + فیلم

در حوزه تولیدات «هپکو» نباید واردات صورت بگیرد

شرکت «هپکو» یک قرارداد مهم با سازمان راهداری منعقد کرد

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار