کشف 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرکزی / 8 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟ چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟ سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹
کد خبر: 93073
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴

کشف 16 دستگاه استخراج ارز دیجیتال خانگی قاچاق در استان مرکزی

رئيس پليس امنيت اقتصادي استان از کشف 16 دستگاه استخراج ارز دیجیتال خانگی قاچاق به ارزش تقریبی 2 میلیارد و110 میلیون ریال درآبانماه سال جاری دراستان خبر داد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ محمد عقیل سلگی بیان داشت: به منظور تحقق اهداف شعار سال1400 و پيشگيري از استفاده غیرقانونی از انرژي گران بهای برق، با تعامل فراگیر با اداره برق استان، مبارزه با فعالیت غیرقانونی افراد در استفاده از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق، در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به کشف 16 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق از منازل استان مرکزی در آبانماه سال جاری خاطر نشان کرد: در این مدت، 5 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

رئيس پليس امنيت اقتصادي استان مرکزی در پایان با اشاره به ارزش 2 میلیارد و 110 میلیون ریالی دستگاه های قاچاق کشف شده در این مدت افزود: پلیس براساس قانون، همچنان با هرگونه اخلال در روند اقتصادی کشور، برخورد قاطع کرده و با تمرکز بر اقتصاد اسلامی، از تمامی ظرفیت های موجود برای پیشرفت همگانی و امنيت جامعه اسلامی بهره خواهد برد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار