دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۸
کد خبر: 93041
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۲
سرمربی آلومینیوم:

آنالیز خوبی نسبت به تراکتور داشتیم/ می توانستیم گل های دیگری هم بزنیم

خطیبی گفت: آلومینیوم روند خوبی دارد، نتایج به جای خود اما از لحاظ فوتبالی ما عملکردی داشتیم که هر کس بازی هایمان را دیده لذت برده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ آلومینیوم در هفته هشتم لیگ برتر موفق شد میزبان خود تراکتور را با دو گل شکست داده و با صدرنشینان لیگ برتر هم امتیاز شود. رسول خطیبی سرمربی تیم آلومینیوم اما در نشست خبری پس از بازی صحبت های خود را با یک تسلیت شروع کرد: فوت بازیکن آذربایجان نوید را تسلیت می گویم. خیلی ناراحت شد و امیدوارم که روحش شاد باشد و خدا به خانواده اش صبر بدهد.

وی در مورد برد تیمش گفت: هم آنالیز خوبی قبل از بازی داشتیم و هم در طول بازی خوب کار کردیم. آلومینیوم خیلی بهتر بازی کرد و از نظر فوتبالی و مالکیت خیلی خوب بود. این برای من خیلی احساس خوبی است. واقعا بازیکنان با تمام وجود کار می کنند. امروز خدا را شکر برنامه های ایستگاهی مان خوب بود و به گل رسیدیم. در شرایط بازی و به خصوص در نیمه اول می توانستیم دو سه گل دیگر هم بزنیم. 

سرمربی آلومینیوم با اشاره به فوتبال خوب تیمش افزود: تراکتور تیم بزرگی است و ما در زمین این تیم این برد را کسب کردیم و این برایمان قابل قبول است. از بچه ها تشکر می کنم که این برد را کسب کردند. ما الان جزو سه تیم بالای جدول هستیم. آلومینیوم روند خوبی دارد. نتایج جای خود، از لحاظ فوتبالی ما عملکردی داشتیم که هر کس بازی هایمان را دیده لذت برده است.

خطیبی در مورد عملکرد خوب آلومینیوم در جلوگیری از موقعیت سازی های حریف گفت: در این بازی به بچه ها گفته بودم که اجازه فکر کردن به تیم حریف را ندهید که سازماندهی پیدا کنند. آنها در این کار خوب بودند و اجازه فکر کردن و موقعیت سازی به آنها ندادیم. در بعضی مواقع خوب بودیم و البته در بعضی مواقع هم خوب نبودیم که طبیعی است چون در زمین حریف بازی می کردیم. تیم ما از لحاظ توپ گیری جزو تیم های بالای جدول ایران است. این بخاطر ریکاوری خوبمان طی دو هفته اخیر بود. این برای من خیلی قابل احترام است.

سرمربی آلومینیوم با تاکید بر عملکرد دفاعی خوب این تیم یادآور شد: از خط دفاعی و شکل دفاعی تیم راضی هستم. هم فوتبال رو به جلو انجام می دهیم و هم در هشت بازی یک گل دریافت کردیم که یک نکته مثبت برای هر تیمی است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار