دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۰
کد خبر: 93038
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۳
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی:

حماسه نهم دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردم است

دانشی گفت: حماسه نهم دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب در برابر دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایستاد و نقشه‌های شوم آنها را نقش بر آب کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام عباس دانشی سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در نشست هماهنگی بزرگداشت حماسه نهم دی‌ماه در استان مرکزی گفت: مهمترین درسی که میتوان از ایام الله نهم دی ماه گرفت تبعیت از ولایت فقیه است و این مسئله امروز باید مورد توجه همه قرار گیرد و فرا رسیدن دهه بصیرت فرصتی مناسب در این راستا است.

دانشی اظهار کرد: با توجه به اینکه بسیاری از شهرستان‌های استان به لحاظ شیوع کرونا در شرایط آبی و کم خطر قرار دارند، حماسه نهم دی‌ماه در تمام نقاط استان و با شکوه ویژه‌ای برگزار می‌شود. 

وی ادامه داد: برنامه‌های متنوعی از نهم تا ۱۹ دی‌ماه(دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت) که مقارن با سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی است در نقاط مختلف استان برنامه‌ریزی شده اما آئین اصلی این روز، نهم دی راس ساعت ۱۰ با حضور اقشار مختلف و با حضور سخنران ملی در مصلی بیت‌المقدس اراک برگزار می‌شود. 

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی بیان کرد: نهم‌دی‌ماه یک روز تاریخی در جریان انقلاب اسلامی است و اگر تدبیر و درایت مقام معظم رهبری و حضور حماسی مردم در آن روز نبود، بدون شک ضایعه‌ای بزرگ‌ در کشور اتفاق می‌افتاد که جبران آن بسیار سخت بود. 

وی افزود: افرادی که در سال ۸۸ انتخابات را به چالش کشیدند ادعای ولایتمداری داشتند اما در آن جریان به انقلاب و ملت بد کردند و مردم همچنان از آنها گلایه‌مند و عصبانی هستند.

دانشی گفت: حماسه نهم دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب در برابر دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایستاد و نقشه‌های شوم آنها را نقش بر آب کرد.

 وی خاطرنشان کرد: حماسه نهم دی همیشه زنده است و دشمنان نظام جمهوری اسلامی بدانند که ملت ایران تا آخرین نفس از انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب حمایت می‌کنند.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار