کشف بیش از 30 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در محلات/ دستگیری 12 نفر قاچاقچی

فرمانده انتظامی شهرستان محلات از کشف 30 میلیارد و 580 میلیون ریال انواع کالای قاچاق در عملیات های هدفمند مبارزه با کالای قاچاق در هشت ماهه سال جاری در سطح این شهرستان خبر داد .
کد خبر: ۹۳۰۳۱ تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۳

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "عباس محمد رضایی" بیان داشت: از آغاز سال جاری تا کنون، به منظور مبارزه فراگیر با معضل قاچاق کالا و حمایت موثر از تولیدات داخلی، طرح های مختلف عملیاتی در سطح شهرستان محلات اجرا شده است.

وی با اشاره به توقیف 5 دستگاه خودروی قاچاق بر سبک و سنگین در هشت ماهه سال جاری در سطح شهرستان محلات خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت زمان، در بستر انجام عملیات های مختلف پلیسی مبارزه با قاچاق کالا،12نفر از قاچاقچیان دستگیر شده و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان محلات افزود: ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده در هشت ماهه سال جاری از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان30 میلیارد و 580 میلیون ریال برآورد شده است.

سرهنگ محمد رضایی در پایان با بیان اینکه در این مدت 20 پرونده قضائی نیز در ارتباط با جرایم انواع کالای قاچاق تشکیل و برای رسیدگی قانونی به دستگاه قضائی ارسال شده است اظهار داشت: از آنجا که افزايش ثبات امنيت اقتصادي و برخورد با سودجويان، همواره در برنامه ریزی های عملیاتی پليس، با جديت تمام دنبال مي شود، پلیس امیدوار است که شهروندان همچون گذشته با ارائه گزارش ها و اطلاعات خود از طريق تلفن110 به مراكز پليس در افزايش امنيت اقتصادي و امنيت اجتماعي جامعه، نقشی پويا و اثربخش داشته باشند.

انتهای پیام/