اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۷
کد خبر: 93029
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
گزارش تصویری؛

بازدید استاندار مرکزی از پروژه کتابخانه مرکزی اراک

فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی از پروژه کتابخانه مرکزی اراک بازدید و در جریان روند اجرای این پروژه که سال هاست به طول انجامیده است قرار گرقت.

به گزارش دیار آفتاب؛ صبح امروز استاندار مرکزی به همراه جمعی از مسئولین و مدیران استانی و شهری از روند پیشرفت کار پروژه کتابخانه مرکزی شهر اراک بازدید کرد.

گفتنی است پروژه کتابخانه عمومی اراک از سال ۱۳۸۶ کلید خورد و پس از سالها جا نمایی و نقشه کشی ساختمان، در سال ۱۳۹۳ کلنگ آن در میدان سرداران بر زمین خورد و قرار بود طی مدت ۳ سال به بهره برداری برسد. این کتابخانه در زمینی به مساحت ۶هزار و ۲۰۰متر مربع با زیربنای ۱۸هزار و ۵۰۰متر مربع در هفت طبقه (۵طبقه روی زمین و ۲طبقه زیر زمین بعنوان پارکینگ) همچنان در حال ساخت است.

 پس از ۷ سال از شروع به ساخت، این کتابخانه ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد و گفته می شود اگر منابع آن به موقع تخصیص پیدا کند قرار است تا سال ۱۴۰۲ به بهره برداری برسد، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور،خرداد ۹۸ در سفر به استان مرکزی اعلام کرد که پروژه کتابخانه مرکزی اراک بنا بر آمار، بزرگترین کتابخانه مرکزی عمومی کشور خواهد بود.

captcha
آخرین اخبار