دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۶
کد خبر: 93029
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
گزارش تصویری؛

بازدید استاندار مرکزی از پروژه کتابخانه مرکزی اراک

فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی از پروژه کتابخانه مرکزی اراک بازدید و در جریان روند اجرای این پروژه که سال هاست به طول انجامیده است قرار گرقت.

به گزارش دیار آفتاب؛ صبح امروز استاندار مرکزی به همراه جمعی از مسئولین و مدیران استانی و شهری از روند پیشرفت کار پروژه کتابخانه مرکزی شهر اراک بازدید کرد.

گفتنی است پروژه کتابخانه عمومی اراک از سال ۱۳۸۶ کلید خورد و پس از سالها جا نمایی و نقشه کشی ساختمان، در سال ۱۳۹۳ کلنگ آن در میدان سرداران بر زمین خورد و قرار بود طی مدت ۳ سال به بهره برداری برسد. این کتابخانه در زمینی به مساحت ۶هزار و ۲۰۰متر مربع با زیربنای ۱۸هزار و ۵۰۰متر مربع در هفت طبقه (۵طبقه روی زمین و ۲طبقه زیر زمین بعنوان پارکینگ) همچنان در حال ساخت است.

 پس از ۷ سال از شروع به ساخت، این کتابخانه ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد و گفته می شود اگر منابع آن به موقع تخصیص پیدا کند قرار است تا سال ۱۴۰۲ به بهره برداری برسد، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور،خرداد ۹۸ در سفر به استان مرکزی اعلام کرد که پروژه کتابخانه مرکزی اراک بنا بر آمار، بزرگترین کتابخانه مرکزی عمومی کشور خواهد بود.

captcha
آخرین اخبار