دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۳
کد خبر: 93003
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵
معاون سیاسی استانداری مرکزی: 

رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس با جدیت و سخت گیرانه دنبال شود

اکرمی گفت: نیاز است رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس با جدیت و سخت گیرانه دنبال شود چراکه سلامت نوجوانان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و حفظ سلامت نوجوانان وظیفه آحاد جامعه است.

به گزارش دیار آفتاب؛ اکرمی معاون سیاسی استانداری مرکزی در ستاد مقابله با کرونای استان مرکزی گفت: بعد از گذشت دوسال از بیماری کرونا امروز هم در سطح ملی و هم استانی با یک دستاورد مهم و آن هم کاهش ابتلا و فوتی بیماران کرونایی روبه رو هستیم که باید از این مسئله به نام یک دستاورد عظیم نام برد و قدر آن را بدانیم.

اکرمی اظهار کرد: این دستاورد عظیم حاصل تلاش ها و مجاهدت های شبانه روزی گروه های مختلف است که نباید به سادگی این دستاورد بزرگ را از دست بدهیم و مردم به توصیه ها و رعایت پروتکل های بهداشتی حساس باشند و مسئولین هم در اجرای مصوبات نیز تلاش کنند.

وی ادامه داد: همه باید کمک کنیم به روزهای قبل از شرایط ناراحت کننده کرونا برنگردیم و حتی این تعداد از تلفات و ابتلا نیز باید به صفر برسد و راهکار آن مشارکت همه جانبه مردم است که باید جدی گرفته شود.

معاون سیاسی استانداری مرکزی اظهار کرد: نیاز است رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس با جدیت و سخت گیرانه دنبال شود چراکه سلامت نوجوانان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و حفظ سلامت نوجوانان وظیفه آحاد جامعه است.

وی افزود: مدارسی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند بسته بودن آنها بهتر است  و مدیران مدارس به همراه معلمین باید رعایت پروتکل ها را به یک فرهنگ در مدارس تبدیل کنند.

اکرمی اظهار کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی باید همزمان با واکسناسیون انجام شود و این دو مکمل هم هستند و باید با یکدیگر دنبال شوند.

وی افزود: خوشبختانه وضعیت واکسیناسیون در استان مرکزی، خصوصا دوز اول قابل قبول است و در جلسه آینده گزارش شهرستانی واکسیناسیون در دوز دوم باید ارائه شود.

معاون سیاسی استانداری مرکزی بیان کرد: سال گذشته به واسطه بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و ماسک زدن وضعیت خوبی در مدیریت بیماری آنفولانزا داشتیم اما امسال به جهت عادی انگاری ها شرایط مطلوب نیست و باید این بیماری و رعایت پروتکل ها جدی گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: نیاز است جامعه کارگری نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و واکسیناسیون اهتمام ویژه ای داشته باشد تا تولید استان با قوت انجام شود.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار