ناکام ماندن سارقان مسلح با حضور بهنگام پلیس در زرندیه/یکی از سارقان دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه با اشاره به ناکام ماندن سارقان مسلح ، با حضور به موقع پلیس درصحنه گفت: یک نفر از سارقان دستگیر و تحقیقات هدفمند پلیس برای دستگیری دیگر سارق همچنان ادامه دارد.
کد خبر: ۹۲۹۹۷ تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ"روح الدین یوسفوند" فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه گفت: در ساعت17:45روز گذشته با اعلام گزارشی مبنی بر اقدام به سرقت مسلحانه از یک منزل مسکونی در بخش "مامونیه" شهرستان زرندیه به پلیس، بلافاصله مأموران انتظامی در محل مورد اشاره حاضر شدند.

وی خاطر نشان کرد: پس از شلیک این سارقان مسلح به سوی پلیس در انجام عملیات تعقیب و گریز، مأموران انتظامی،ضمن رعایت و استفاده از قانون بکارگیری سلاح، با شلیک بهنگام به سوی متهمان، موفق به دستگیری یکی از سارقان و کشف یک قبضه سلاح کمری از او شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه با اشاره به ادامه داشتن تحقیقات پلیسی برای دستگیری دیگر سارق متواری شده در این عملیات افزود: در بستر تحقیقات فنی مأموران پلیس، مشخص شد که این سارقان مسلح، ساکن یکی از استان های همجوار استان مرکزی و از مجرمان سابقه دار می باشند.

سرهنگ یوسفوند در پایان با قدردانی از تعامل فراگیر شهروندان با پلیس در انجام این عملیات موفقیت آمیز پلیسی از تمامی شهروندان خواست تا همواره به هشدارهای پلیسی توجه کرده و با استفاده از لوازم ایمنی مناسب و دیگر تجهیزات هوشمند ، سارقان را ناکام بگذارند.

انتهای پیام/