دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۰
کد خبر: 92991
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۱
نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس در گفتگو با دیارآفتاب:

نیروگاه شازند یکی از مهم ترین منابع آلایندگی هوای اراک است/ مسئولین به وعده خود برای تامین گاز نیروگاه عمل کنند

کریمی با اشاره به اینکه نیروگاه شازند یکی از مهم ترین منابع آلایندگی هوای اراک است گفت: انتظار می رود نیروگاه شازند به مانند نیروگاه های اطراف تهران و کرج از سوزاندن مازوت مستثنی شود تا فشار بیشتری به کیفیت هوای اراک از این محل وارد نشود.

علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب، با اشاره به آلودگی هوای اراک و مازوت سوزی نیروگاه شازند، گفت: شرایط اقلیمی و مسیر وزش باد آلودگی صنایع را به شهر اراک منتقل می کند و همین امر باعث شده تا شاهد افزایش شاخص های آلایندگی در بسیاری از روزهای سال جاری باشیم.

وی افزود: با توجه به قول اکیدی که مسئولان به ویژه رئیس جمهور سابق مبنی بر عدم مازوت سوزی در نیروگاه شازند داد، انتظار می رود در عمل نیز شاهد انجام این وعده ها باشیم. نمایندگان اراک نیز با استفاده از سوخت مازوت در این نیروگاه مخالفند و سلامت مردم را در اولویت می دانند.

کریمی تصریح کرد: با توجه به اینکه کلانشهر اراک در طول سال جاری تعداد زیادی از روزها را با آلودگی پشت سر گذاشت، بایستی تمهیدات لازم برای تامین سوخت گاز در نیروگاه شازند فراهم شود تا بیش از این شاهد افزایش آلودگی نباشیم.

نماینده مردم اراک با بیان اینکه نیروگاه شازند یکی از مهم ترین منابع آلایندگی هوای اراک است، گفت: انتظار می رود این نیروگاه به مانند نیروگاه های اطراف تهران و کرج از سوزاندن مازوت مستثنی شود تا فشار بیشتری به کیفیت هوای اراک از این محل وارد نشود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار