مهلت پرداخت واریز وجه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اراک تمدید شد ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه دسترسی 79درصد روستاهای استان مرکزی به اینترنت/ تمامی روستاهای بالای 10 خانوار مرکزی تا سال آینده به اینترنت متصل می شوند طراحی اجزای روابط راهبردی در مذاکره رئیسی - پوتین/ بودجه پایتخت زیر ذره‌بین
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
کد خبر: 92967
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
معاون فرهنگی حشدالشعبی:

ارتباط نیروهای حزب الله لبنان با ولایت فقیه بر پایه عشق است/ سنگر فرهنگی از روش های انتقام سخت خون حاج قاسم است

حجت‌الاسلام والمسلمین سید هاشم الحیدری با تاکید بر این که یکی از روش های انتقام سخت از خون شهید حاج قاسم سنگر فرهنگی است، گفت: اگر پایگاه های نظامی آمریکا از منطقه خارج شوند اما به تفکر مردم در منطقه نفوذ کرده باشند آن گاه فایده ندارد.

به گزارش دیار آفتاب به نقل از راه آرمان، صبح امروز حجت‌الاسلام والمسلمین سید هاشم الحیدری معاون فرهنگی حشدالشعبی عراق صبح امروز در چهاردهمین همایش مدیران هیات‌های محوری و برگزیده کشور در کرمان گفت: یکی از موضوعات امروز بحث ولایت و مرد میدان است، " حاج قاسم در وصیت نامه اش نوشته است که والله والله والله یکی از شئون عاقبت بخیری سربازی ولایت است".

وی با بیان این که حاج قاسم مرد میدان ولایت است، بیان کرد:مهم ترین سنگر در طول تاریخ اسلام سنگر ولایت است و نه سنگر جهاد چرا که گاهی جهاد است و گاهی نیست اما سنگر ولایت همیشه است.

معاون فرهنگی حشدالشعبی با تاکید بر این که حاج قاسم مطیع امر ولایت امر بود، توضیح داد:در عراق و سوریه و لبنان جنگ به آن معنا نیست اما به نظر من سخت ترین سنگر در زمان ما سنگر فرهنگی و ولایت است.

ارتباط نیروهای حزب الله لبنان با ولایت فقیه بر پایه عشق است

حجت‌الاسلام والمسلمین سید هاشم الحیدری عنوان کرد: ولایت یعنی عشق من یک بار از سید حسن نصرالله شنیدم که حزب الله لبنان و ارتباطش با ولایت فقیه ارتباط فقهی نیست بلکه ارتباطش برپایه عشق است  و حاج قاسم از مجموعه عشاق نبود نه فقط از یاران جنگ نظامی.

وی عنوان کرد: حدود ۹ سال قبل از سید حسن نصرالله سوال کردم بعد از امام زمان(عج) و امام خامنه ای(مدظله العالی) در دل شما کیست گفت حاج قاسم سلیمانی و بعد گفت به ذهنم آمده اگر عزرائیل پیش من آمد و سوال کرد حتماً یا باید روح تو را بگیرم و یا حاج قاسم، پاسخ می دهم که روح من را بگیر، چون حاج قاسم برای رهبر انقلاب و اسلام خیلی مهم است.

امروز "این عمار" تکرار نمی شود چون امام تنها نیست

هاشم الحیدری اظهار کرد: زمان ما زمان "این عمار"  نیست چون زمان امام علی(ع)  کسی نبود فقط عمار بود که شهید شد اما امروز حضرت آقا "این عمار" نگفتند چون حاج قاسم بود سید حسن نصرالله است.

سنگر فرهنگی از روش های انتقام سخت خون حاج قاسم است

معاون فرهنگی حشدالشعبی با تاکید بر این که یکی از روش های انتقام سخت از خون شهید حاج قاسم سنگر فرهنگی است، تشریح کرد: اگر پایگاه های نظامی آمریکا از منطقه خارج شوند اما به تفکر مردم در منطقه نفوذ کرده باشند آن گاه فایده ندارد و از طرفی ایران خیمه لشکر حسین (ع) زمان ما است، امید جبهه مقاومت ایران است و ایران با سلیمانی ها و همت ها امید است.

هاشم الحیدری  تاکید کرد: مهم‌ترین نیاز جبهه مقاومت نشر ولایت است به خصوص در هیئت ها چرا که ماهیت سکولار نداریم هیات حسینی برابر با ولایت مداری است.

وی توضیح داد: در مسجد کوفه حرف از مسائل دینی بود اما مسلم یک یار پیدا نکرد یعنی نائب امام زمان تنها ماند از این رو ۱۲۰۰ سال از غیبت امام زمان (عج) گذشت یک نفر راه را عوض کرد اما  امام خمینی رحمة الله با فرهنگ و فریاد و  نه با اسلحه در مسجد فیضیه شروع و مردم ایران باور کردند و این تغییر در مسیر تغییر باورها و بصیرت بود.

معاون فرهنگی حشدالشعبی اظهار کرد: جبهه ی مقاومت از از کشمیر تا نیجریه از فلسطین تا یمن گسترش یافته و امروز مردان جبهه مقاومت کم نیستند.

هاشم الحیدری عنوان کرد: امروز رکن اصلی فرهنگ است  از این رو برپایی موکب  تنها به غذا و اسکان نیست بلکه باید در موکب فریاد، فرهنگ و ولایت باشد از این رو موکب سکولار نداریم.

وی با بیان این که بدون ولایت تاریخ تکرار می شود، توضیح داد: در هیات ها نماد ها باید تبیین شود  و دشمن زمان و ولی زمان تشریح شود بنابراین تنها نباید تاریخ خوانی کرد.

شعاع خط فکری امام خمینی(ره) تنها محصور به ایران نیست

معاون فرهنگی حشدالشعبی گفت:ما هر سال در عید غدیر از امام علی (ع) و همه اهل بیت تا امام خامنه‌ای با همه بیعت می کنیم شعاع خط امام در کل جهان است ما مرز جغرافیایی نداریم بلکه مرکز اعتقادی داریم.

هاشم الحیدری عنوان کرد: سنگر مقاومت نظامی با خون حاج قاسم و ابومهدی مستحکم تر شد و سنگر فرهنگی دست شما هیئتی ها است.

وی با اشاره به دلیل در خطر بودن جان فرماندهان جبهه ی مقاومت گفت: در خط ولایت بودن دلیل واهمه ی جبهه ی استکبار از رهبران مقاومت است، این میدان، میدان ولایت است که  سنگر  نظامی و فرهنگی و اقتصادی و رسانه‌ای دارد در این میدان مبارزه شجاعت بصیرت و حضور الزامی است و  ترس راهی ندارد و سید این جبهه امام خامنه ای (مدظله العالی) است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار