به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه دسترسی 79درصد روستاهای استان مرکزی به اینترنت/ تمامی روستاهای بالای 10 خانوار مرکزی تا سال آینده به اینترنت متصل می شوند طراحی اجزای روابط راهبردی در مذاکره رئیسی - پوتین/ بودجه پایتخت زیر ذره‌بین حال پرسپولیس خوش نیست/ نبرد یوزهای پارسی با ببرهای آبی آسیا / درخواست رسمی فولاد برای جذب بیرانوند! هماهنگی سران قوا برای تخصیص اعتبار ارز ترجیحی تا پایان سال جاری
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶
کد خبر: 92962
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۹

سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: ما ظرفیت‌های فراوانی درون کشور برای حل مشکلات اقتصادی داریم که با برنامه ریزی درست میتوان این ظرفیت‌ها را به میدان آورد و بر مشکلات غلبه کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار غلامرضا سلیمانی رئیس بسیج مستضعفین کشور امروز در حاشیه افتتاح کارگاه چرخ خیاطی تولید پوشاک نظامی و صنعتی اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: ما ظرفیت‌های فراوانی درون کشور برای حل مشکلات اقتصادی داریم که با برنامه ریزی درست میتوان این ظرفیت‌ها را به میدان آورد و بر مشکلات غلبه کرد.

وی افزود: امروز در اهواز شاهد افتتاح کارخانه تولید پوشاک صنعتی هستیم که در مسیر اقتصاد مقاومتی مردم سالار فعالیتش از یک چرخ خیاطی آغاز و با حمایت بسیج سازندگی خوزستان امروز به یک کارخانه رسیده است.

رئیس بسیج مستضعفین کشور گفت: این الگوسازی به ما نشان می‌دهد که ما در موضوعات مختلف اقتصادی با تمرکز بر تولید و با به میدان آوردن همه ظرفیت‌ها میتوانیم بر مشکلات چیره شویم.

وی ادامه داد: یکی از اقدامات بسیج الگوسازی در میدان اقتصادی اقتصاد مقاومتی مردم سالار است که الحمدالله خوزستان در این امر پیشتاز بوده و برنامه سازمان بسیج هم پشتیبانی جدی‌تر، موثرتر و وسیع‌تر از کارگاه‌های اقتصادی مردم پایه است.

سلیمانی تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد تا مردم بویژه جوانان بتوانند در عرصه اقتصاد مقاومتی مردم سالار نقش آفرینی کنند تا شاهد کاهش مشکلات اقتصادی باشیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار