ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه دسترسی 79درصد روستاهای استان مرکزی به اینترنت/ تمامی روستاهای بالای 10 خانوار مرکزی تا سال آینده به اینترنت متصل می شوند طراحی اجزای روابط راهبردی در مذاکره رئیسی - پوتین/ بودجه پایتخت زیر ذره‌بین حال پرسپولیس خوش نیست/ نبرد یوزهای پارسی با ببرهای آبی آسیا / درخواست رسمی فولاد برای جذب بیرانوند!
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱
کد خبر: 92951
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶
با اعلام معاون وزارت بهداشت؛

برگزاری قطعی شهرآورد ۹۷ بدون حضور تماشاگران/ ۱۵ آذر، تاریخ احتمالی بازگشت هواداران به سکوها

معاون فنی مرکز سلامت و محیط کار وبدا از برگزاری دربی بدون تماشاگر خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ محسن فرهادی، معاون فنی مرکز سلامت و محیط کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره برگزاری شهرآورد فوتبال پایتخت اظهار داشت:‌ ۱۰ روز پیش، ۲ مسابقه را در تهران برگزار کردیم که در آن ها به صورت آزمایشی تماشاگران حضور داشتند. این ۲ مسابقه مقدماتی برای برگزاری مسابقات فوتبال در همه ورزشگاه‌های کشور با تماشاگر بود. با توجه به تصویب مدیریت هوشمند محدودیت‌ها که مورد بازنگری قرار داده شد و جلسات متعددی که برگزار شد، مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا شروع طرح سامانه امید را از روز ۱۵ آذر اعلام کرد.

وی در ادامه عنوان داشت: با توجه به این که مبنای شروع ۱۵ آذر است و دربی ۱۳ آذرماه برگزار می‌شود، بنابراین مسابقه این ۲ تیم بدون تماشاگر خواهد بود. 

معاون فنی مرکز سلامت و محیط کار وزارت بهداشت در مورد حضور تماشاگران بیان داشت: حضور تماشاگران براساس کنترل بلیت و برپایه واکسیناسیون خواهد بود و افراد یک خانواده هم می‌توانند در کنار هم‌دیگر باشند اما فاصله‌گذاری تماشاگران با افرادی غیر از خانواده آن ها به فاصله دو ۲ خواهد بود و همه تماشاگران باید ماسک به همراه داشته باشند.

فرهادی بااشاره به لزوم ارائه درخواست توسط سازمان لیگ گفت: ۱۵ آذر درخواست داده می‌شود اما پروتکل‌ها در آن ۲ مسابقه به دقت رعایت نشد. اگر بعد از ۱۵ آذرماه ستاد ملی کرونا مصوبه را اعلام و لازم‌الاجرا کند، این مصوبه مبنای مجوز حضور تماشاگران خواهد بود و دیگر نیازی به مجوز موردی ندارد. مسابقات در ورزشگاه‌های سراسر کشور با تماشاگر و براساس ضوابط استانی انجام خواهد شد.

دانا

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار