آتش‌نشانی که بی‌ادعا دل به آتش زد/«رضا»؛ راضیم به رضای خدا+عکس از قرارداد ۱۵ میلیارد دلاری آب شیرین کن های هسته ای تا خرید ۲ هزار لوکوموتیو مهلت پرداخت واریز وجه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اراک تمدید شد ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸
کد خبر: 92949
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی:

مرکزی رتبه نخست تخصیص متقاضیان به پروژه‌های نهضت ملی مسکن در کشور را کسب کرد

مرزبان گفت: بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی، استان مرکزی در زمینه تخصیص متقاضیان طرح جهش تولید مسکن به پروژه‌ها، در رتبه اول کشور قرار دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی در زمینه تخصیص متقاضیان طرح جهش تولید مسکن به پروژه‌ها، استان مرکزی در رتبه اول قرار دارد.

مرزبان اظهار کرد: تأمین زمین در تمامی شهرهای استان مرکزی در راستای اجرای نهضت ملی مسکن انجام‌شده و ساخت مسکن برای واجدان شرایط در سال‌های آتی نیز مشکلی وجود ندارد.

وی ادامه داد: تأمین زمین و عملیات احداث ۱۸ هزار واحد در طرح نهضت ملی مسکن در استان اجرایی شده است و پیشرفت‌ قابل قبولی در این بخش جریان دارد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار