به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه دسترسی 79درصد روستاهای استان مرکزی به اینترنت/ تمامی روستاهای بالای 10 خانوار مرکزی تا سال آینده به اینترنت متصل می شوند طراحی اجزای روابط راهبردی در مذاکره رئیسی - پوتین/ بودجه پایتخت زیر ذره‌بین حال پرسپولیس خوش نیست/ نبرد یوزهای پارسی با ببرهای آبی آسیا / درخواست رسمی فولاد برای جذب بیرانوند! هماهنگی سران قوا برای تخصیص اعتبار ارز ترجیحی تا پایان سال جاری
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶
کد خبر: 92946
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰
مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب:

طرح توزیع هوشمند کالاهای اساسی در استان مرکزی در حال بررسی است/وضعیت مطلوب کالاهای اساسی در استان

نعمتی در خصوص اجرای طرح توزیع هوشمند کالاهای اساسی در استان مرکزی گفت: این طرح به طور کارشناسی در سطح استان مرکزی در حال بررسی است و جلساتی با این منظور برگزار شده اما هنوز به مرحله عملیاتی نرسیده و در صدد هستیم با پیگیری جوانب کار این طرح را عملیاتی کنیم.

محمود نعمتی مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص اجرای طرح توزیع هوشمند کالاهای اساسی در استان مرکزی گفت: این طرح به طور کارشناسی در سطح استان مرکزی در حال بررسی است و جلساتی در این راستا برگزار شده اما هنوز به مرحله عملیاتی نرسیده و در صدد هستیم با پیگیری جوانب کار این طرح را عملیاتی کنیم.

وی افزود: در ابتدای بیماری کرونا به جهت شرایط ایجاد شده فروشگاه های اینترنتی راه اندازی شدند و فروشگاه های زنجیره ای خدمات را هوشمند ارائه می کردند و امروز توزیع مرغ منجمد و تخم مرغ به شکل توزیع هوشمند در دستور کار است.

مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری مرکزی در خصوص فراهم بودن زیرساخت های این طرح در استان بیان کرد: از ابتدای بیماری کرونا طی جلساتی کارشناسی با شرکت مخابرات و دستگاه های دیگر زیرساخت هایی ایجاد شده و باید نحوه اجرا شدن آن را مجدد بررسی کنیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت کالاهای اساسی در استان گفت: وضعیت کالاهای اساسی در استان مطلوب است و ذخیره کالاهای اساسی همچون مرغ، روغن خام و سایر اقلام دیگر شرایط نسبتاً خوبی دارند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار