ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه دسترسی 79درصد روستاهای استان مرکزی به اینترنت/ تمامی روستاهای بالای 10 خانوار مرکزی تا سال آینده به اینترنت متصل می شوند طراحی اجزای روابط راهبردی در مذاکره رئیسی - پوتین/ بودجه پایتخت زیر ذره‌بین حال پرسپولیس خوش نیست/ نبرد یوزهای پارسی با ببرهای آبی آسیا / درخواست رسمی فولاد برای جذب بیرانوند!
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
کد خبر: 92942
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

انقلاب اسلامی مسیر تمدن را در دنیا تغییر داد/ به برکت خون شهدا نظام سلطه در حال فروپاشی است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه انقلاب اسلامی مسیر تمدن را در دنیا تغییر داد، گفت: حتما شاهد تسریع در فروپاشی رژیم صهیونیستی و نظام سلطه به برکت خون شهدا خواهیم بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ایلام بیدار، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اجلاسیه رزمندگان و ایثارگران ویژه کنگره سه هزار شهید استان ایلام گفت: مردان و زنان جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس حماسه‌های بزرگی را آفریدند تا شاهد فروپاشی دیواره‌های استکبار جهانی و رژیم کودک‌کش باشیم.

وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی یک تغییر کوچک نیست بلکه یک ابر تحول است که تحولات بزرگی از آن برخواسته و بر خواهد خواست که به دست امام راحل و ملت ایران و رقم خواهد خورد.

سلیمانی در ادامه اظهار داشت: تمام مردم ایلام در دوران دفاع مقدس در خطوط دفاعی و شهر و روستا در مقابل ارتش مجهز صدام با تمام توان ایستادگی کردند.

وی بااشاره به رشادت های ملت ایران در دوران دفاع مقدس گفت: صدام از طرف ۵۰ کشور حمایت می‌شد و این در حالی است که ملت ایران با رهبری امام خمینی (ره) و با تمام وجود از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کردند و  یک وجب از خاک هم  دشمن ندادند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به ریشه های انقلاب اسلامی در مکتب عاشورا بیان داشت: دفاع مردم ایران از طرف مکتب عاشورا درس های خود را آموخته بود و امروز امسال شهید سلیمانی از آن درس گرفتند و جبهه های مقاومت را تشکیل دادند.

وی خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی امروز در محاصره محور مقاومت دچار بحران موجودیت است و این به برکت شهدای دفاع مقدس و به خصوص شهدای  ایلام است.

سلیمانی با اشاره به فروپاشی آمریکا اظهار داشت: آمریکا در حال خارج شدن از منطقه و شکست در مقابل انقلاب اسلامی است و پایه‌های متزلزل هم پیمانان آن قدرتشان فرو خواهد ریخت.

وی درخصوص بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: ملت ایران در گام دوم انقلاب اسلامی دولت سازی را تحقق خواهد بخشید و وارد جامعه مهدویت خواهد شد و این پیروزی بزرگی برای انقلاب اسلامی است که الگوی آن به جهان انتقال داده شده و دولت‌های مردم سالار در کنار ایران وارد تمدن‌سازی و پایان دادن سیطره غرب بر دنیا خواهند شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص مشکلات مردم افزود: مشکلات ناشی از مسیرهایی است که به اسلام ناب و آرمان‌های انقلاب اسلامی متصل نشدند و این امر باعث شد برخی محرومیت‌ها و اختلافات طبقاتی به وجود بیاید؛ حافظه تاریخی ملت ایران از کسانی که وضعیت باعث ایجاد مشکلات اقتصادی و معیشتی شدن را فراموش نخواهد کرد و به دنبال مجازات عاملان آن هستند.

سلیمانی با اشاره به اینکه امروز جوانان محور هستند در کنار تجربه بزرگان گفت: در بیانیه گام دوم محور جوانان هستند و پیشکسوتان رسالت اصلی در انتقال فرهنگ اسلامی به جوانان هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی امنیت جمهوری اسلامی که امنیت مردم پایه است و ایران به عنوان جزیره ثبات و آرامش در دنیا شناخته می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مردم ادامه دهنده راه شهدا هستند و در مقابل تهاجم دشمنان توانستند به پیروزی برسند و حماسه های فراوانی در سال های اخیر علی رغم تحریم های شدید داشتیم. حتما شاهد تسریع در فروپاشی رژیم صهیونیستی و نظام سلطه به برکت خون شهدا خواهیم بود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار