به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه دسترسی 79درصد روستاهای استان مرکزی به اینترنت/ تمامی روستاهای بالای 10 خانوار مرکزی تا سال آینده به اینترنت متصل می شوند طراحی اجزای روابط راهبردی در مذاکره رئیسی - پوتین/ بودجه پایتخت زیر ذره‌بین حال پرسپولیس خوش نیست/ نبرد یوزهای پارسی با ببرهای آبی آسیا / درخواست رسمی فولاد برای جذب بیرانوند! هماهنگی سران قوا برای تخصیص اعتبار ارز ترجیحی تا پایان سال جاری
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴
کد خبر: 92939
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۷

توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی

طرح برخورد با خودروهاي قاچاق بر( شوتی) از سوی پلیس راه استان در محورهای مواصلاتی استان اجرا و به منظور پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار رانندگی و ترافیک جاده ای درسطح معابر مواصلاتی، 25 دستگاه خودروی شوتی در این طرح توقیف شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ " محمد پور شمس" رئیس پلیس راه استان مرکزی بیان داشت: با توجه به حمل انواع کالاهای قاچاق از سوی خودروهای شوتی و نقش این خودروها در وقوع تصادفات مختلف و ایجاد ترافیک سنگین در محورهای مواصلاتی، توقیف و کنترل آنها در دستور کار پلیس راه این استان قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: به همین دلیل، با اجرای طرح یک هفته ای،25 دستگاه خودروی قاچاق بر( شوتی) در محورهای مواصلاتی این استان، شناسایی و توقیف شد.

سرهنگ پور شمس اظهارداشت: اغلب این خودروها فاقد صندلي عقب و مجهز یه شيشه دودي و برخي از رانندگان آنها نیز به منظور فرار از قانون و عدم ثبت تخلفات مربوطه ، اقدام به دستکاري در پلاک وسایل نقلیه خود نیز کرده بودند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به انتقال خودروهای توقیف شده دراین طرح به پارکینگ افزود: تمامی رانندگان خودروهای شوتی توقیف شده در این طرح، پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار