رأی سنای فرانسه به ممنوعیت حجاب در مسابقات ورزشی آتش‌نشانی که بی‌ادعا دل به آتش زد/«رضا»؛ راضیم به رضای خدا+عکس از قرارداد ۱۵ میلیارد دلاری آب شیرین کن های هسته ای تا خرید ۲ هزار لوکوموتیو مهلت پرداخت واریز وجه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اراک تمدید شد ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۶
کد خبر: 92938
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵

دستگيري سارقان به عنف طلاجات بانوان استان همدان با اعتراف به 6 فقره سرقت در ساوه

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از شناسایی و دستگیری زوجی كه با همدستی یکدیگر اقدام به 6 فقره سرقت به عنف از طلاجات بانوان همدانی کرده بودند، در عمليات پليس آگاهی این شهرستان خبرداد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ"علی اکبر عیسی آبادی" در تشريح اين خبر بیان داشت: در پي اعلام گزارش هایي به مركز فوريت هاي پليس 110 در خصوص متواری شدن زوج سارق به عنف طلاجات بانوان استان همدان به شهرستان ساوه، شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وي خاطرنشان کرد: با یک برنامه ريزي عملياتي منسجم، سرانجام سارقان مورد نظر که با یک دستگاه خودروی سواری در  شهرستان ساوه در حال تردد بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به کشف بيش از 2 ميليارد ريال طلاجات سرقتی در بازرسی مأموران از خودروی سارقان مذکور افزود: این سارقان در بازجویی های فنی پلیس، به 6 فقره سرقت به عنف از طلاجات بانوان همدانی اعتراف کردند.

سرهنگ  عیسی آبادي در پایان با اشاره به معرفی متهمان دستگیر شده در این عملیات به همراه پرونده مقدماتی به پليس استان همدان برای سیر مراحل قانونی، از شهروندان خواست تا همواره از تردد غير ضروري در ساعات پاياني شب، در معابر خلوت و محلات حاشيه اي شهرستان ساوه خودداري کرده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، بلافاصله با سامانه پلیسی 110 تماس حاصل کنند.

captcha
آخرین اخبار