ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه دسترسی 79درصد روستاهای استان مرکزی به اینترنت/ تمامی روستاهای بالای 10 خانوار مرکزی تا سال آینده به اینترنت متصل می شوند طراحی اجزای روابط راهبردی در مذاکره رئیسی - پوتین/ بودجه پایتخت زیر ذره‌بین حال پرسپولیس خوش نیست/ نبرد یوزهای پارسی با ببرهای آبی آسیا / درخواست رسمی فولاد برای جذب بیرانوند!
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
کد خبر: 92937
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲

عکس/توقيف محموله 25 ميلياردي پارچه های خارجی قاچاق در مركزي

فرمانده انتظامی استان از توقيف یک دستگاه کامیون و کشف 943 طاقه انواع پارچه های خارجی قاچاق به ارزش 25 ميليارد ريال در عمليات پليس امنیت اقتصادی در محورهای مواصلاتی اراک- قم خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حسن مفخمی شهرستانی گفت: در تداوم طرح هاي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا، مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی، در تحقيقاتي از تردد یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق در سطح محور های این استان با خبر شده و بلافاصله برنامه ريزي لازم را برای شناسایی و توقيف آن آغاز کردند.

مفخمی شهرستانی با اشاره به حمل محموله قاچاق توقیفی از یکی از استان های مرزی به مقصد تهران اظهار داشت: سرانجام مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی، خودروی مورد نظر را در محور اراک- قم مورد شناسایی قرارداده و با انجام عملیاتی هدفمند، موفق به متوقف کردن آن شدند.

وی خاطر نشان كرد: در بازجويي هاي مقدماتي راننده خودرو مدعي بود بار خودرو، علوفه و داراي مدارك قانوني از مبادی مربوطه می باشد و براي اثبات گفته هايش، یک برگ بارنامه به مأموران پلیس ارائه داد که سرانجام با بررسي دقيق مأموران و استعلام انجام شده مشخص شد كه مدارک ارائه شده به مأموران فاقد اعتبارقانونی و خودروی مذکور حامل كالاي قاچاق می باشد که راننده آن از پوشش بسته های علوفه، برای فریب مأموران و قانونی نشان داده محموله قاچاق خود، استفاده کرده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان این که مأموران در روند بازرسي از کامیون مذکور موفق به کشف تعداد 943 طاقه انواع پارچه های خارجی شدند افزود: از سوی کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی، ارزش تقریبی پارچه های قاپاق کشف شده در این عملیات، 25 ميليارد ريال برآورد شده است.

مفخمی شهرستانی در پایان با تأکید بر مبارزه قاطع نیروی انتظامی با قاچاقیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی کشور اظهارداشت: در اين عمليات، راننده کاميون دستگير و پس از تشکیل پرونده براي سير مراحل قانوني به دستگاه قضائی معرفی و درنهایت با صدور قرار روانه زندان شد.

captcha
آخرین اخبار