کشف 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرکزی / 8 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟ چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟ سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۲
کد خبر: 92937
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲

عکس/توقيف محموله 25 ميلياردي پارچه های خارجی قاچاق در مركزي

فرمانده انتظامی استان از توقيف یک دستگاه کامیون و کشف 943 طاقه انواع پارچه های خارجی قاچاق به ارزش 25 ميليارد ريال در عمليات پليس امنیت اقتصادی در محورهای مواصلاتی اراک- قم خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حسن مفخمی شهرستانی گفت: در تداوم طرح هاي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا، مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی، در تحقيقاتي از تردد یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق در سطح محور های این استان با خبر شده و بلافاصله برنامه ريزي لازم را برای شناسایی و توقيف آن آغاز کردند.

مفخمی شهرستانی با اشاره به حمل محموله قاچاق توقیفی از یکی از استان های مرزی به مقصد تهران اظهار داشت: سرانجام مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی، خودروی مورد نظر را در محور اراک- قم مورد شناسایی قرارداده و با انجام عملیاتی هدفمند، موفق به متوقف کردن آن شدند.

وی خاطر نشان كرد: در بازجويي هاي مقدماتي راننده خودرو مدعي بود بار خودرو، علوفه و داراي مدارك قانوني از مبادی مربوطه می باشد و براي اثبات گفته هايش، یک برگ بارنامه به مأموران پلیس ارائه داد که سرانجام با بررسي دقيق مأموران و استعلام انجام شده مشخص شد كه مدارک ارائه شده به مأموران فاقد اعتبارقانونی و خودروی مذکور حامل كالاي قاچاق می باشد که راننده آن از پوشش بسته های علوفه، برای فریب مأموران و قانونی نشان داده محموله قاچاق خود، استفاده کرده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان این که مأموران در روند بازرسي از کامیون مذکور موفق به کشف تعداد 943 طاقه انواع پارچه های خارجی شدند افزود: از سوی کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی، ارزش تقریبی پارچه های قاپاق کشف شده در این عملیات، 25 ميليارد ريال برآورد شده است.

مفخمی شهرستانی در پایان با تأکید بر مبارزه قاطع نیروی انتظامی با قاچاقیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی کشور اظهارداشت: در اين عمليات، راننده کاميون دستگير و پس از تشکیل پرونده براي سير مراحل قانوني به دستگاه قضائی معرفی و درنهایت با صدور قرار روانه زندان شد.

captcha
آخرین اخبار