مهلت پرداخت واریز وجه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اراک تمدید شد ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه دسترسی 79درصد روستاهای استان مرکزی به اینترنت/ تمامی روستاهای بالای 10 خانوار مرکزی تا سال آینده به اینترنت متصل می شوند طراحی اجزای روابط راهبردی در مذاکره رئیسی - پوتین/ بودجه پایتخت زیر ذره‌بین
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹
کد خبر: 92926
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹
مسئول پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی خبر داد

وزش باد با سرعت 60کیلومتر بر ساعت در استان مرکزی/ صبح شنبه دمای کمینه هوا در اغلب مناطق استان زیر صفر خواهد بود

مرادی گفت: سرعت وزش باد در برخی از نقاط به‌ویژه نوار غرب استان امروز نسبتاً شدید خواهد بود و در برخی از نقاط به حدود 50 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛ رضا مرادی مسئول پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: بررسی‌ها حاکی از ورود یک سامانه بارشی از مناطق شمال غرب به کشور است.

مرادی اظهار کرد: این سامانه ابتدا از روز گذشته موجب افزایش سرعت باد شد. سرعت وزش باد در برخی از نقاط به‌ویژه نوار غرب استان نسبتاً شدید بود و در برخی از نقاط به حدود 50 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

وی ادامه داد: همچنین سرعت وزش باد امروز پنجشنبه در استان شدید خواهد بود و در برخی از نقاط به 60 تا 70 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

مسئول پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: فعالیت بارشی سامانه از حدود ظهر امروز از مناطق غرب و جنوب غرب استان آغاز خواهد شد و به‌تدریج تا ساعات عصر در سایر نقاط استان نیز آغاز خواهد شد و تا بامداد جمعه به‌صورت بارش باران و در مناطق کوهستانی و سردسیر گاهی به‌صورت بارش برف تداوم خواهد یافت. همچنین در مناطق مستعد به‌ویژه گردنه‌های استان کولاک برف پیش‌بینی می‌شود.

مرادی خاطرنشان کرد: سامانه بارشی از ساعات ابتدایی صبح جمعه از نواحی شرقی استان عبور خواهد کرد و دمای هوا کاهش خواهد یافت طوری که صبح شنبه دمای کمینه هوا در اغلب مناطق استان زیر صفر خواهد بود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار