خطیبی:

آلومینیوم فوتبال زیبا و قابل احترامی مقابل ذوب آهن ارائه کرد

سرمربی تیم آلومینیوم اراک گفت: تیم آلومینیوم امروز زیبا و با برنامه و قابل احترام مقابل تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان فوتبال بازی کرد.
کد خبر: ۹۲۹۱۰ تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۵

به گزارش دیار آفتاب؛رسول خطیبی سرمربی تیم آلومینیوم اراک در مصاحبه بعداز بازی با ذوب آهن‌ گفت: تیم آلومینیوم امروز زیبا و با برنامه و قابل احترام فوتبال بازی کرد.

خطیبی اظهار کرد: کمیته انضباطی باید با اظهار نظرها علیه داوری مسابقات برخورد سنگین داشته باشد تا شاهد این جو‌ بد نباشیم.

وی ادامه داد: همان طور که دیروز هم گفتم تیم ذوب آهن خاص بازی میکند و در دفاع با ۸نفر و بازی مستقیم با شیوه ضد حمله کار می کردند ما هم در خلق موقعیت موفق بودیم یکی از بهترین بازی های ما بود و از کیفیت بازی تیم راضی هستیم هرچند توپ‌های ما توی گل نرفت و تیم‌ آلومینیوم فوتبال زیبا و قابل احترامی ارائه کرد.

سرمربی تیم آلومینیوم اراک گفت: در خصوص داوری من انتظار دارم بر علیه موضع گیری های بعد از بازی توسط تیمها واکنش نشان دهند الان تیم‌ما هم متضررشده و نباید در اینباره جنجال کنیم اینها موجب تخریب جو داوری و ایجاد استرس می شود.

خطیبی افزود: علیرغم اینکه آلومینیوم هم از اشتباه داوری ضربه خورده است اما از آنها تشکر میکنم و آنها بهترین داوری را انجام دادند ولی کمیته داوران و انضباطی با این تخریب جو بازی موضع بگیرند و برخورد سنگین داشته باشد. 

وی خاطرنشان کرد: در شرایطی که کمک داور ویدیویی نیست و باید تمکین کنیم و اجازه بدهیم داوران کارشان را انجام دهند.

انتهای پیام