آتش‌نشانی که بی‌ادعا دل به آتش زد/«رضا»؛ راضیم به رضای خدا+عکس از قرارداد ۱۵ میلیارد دلاری آب شیرین کن های هسته ای تا خرید ۲ هزار لوکوموتیو مهلت پرداخت واریز وجه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اراک تمدید شد ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲
کد خبر: 92906
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی:

کارگران بسیجی در خط مقدم جبهه اقتصادی هستند

حجت الاسلام عبدی گفت: کارگران بسیجی در خط مقدم جبهه اقتصادی هستند و در واقع کارگران پیشران های اصلی خودکفایی ملی و استقلال اقتصادی در کشور محسوب می شوند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام ماشاءالله عبدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی در جمع کارگران واگن پارس اراک و تجلیل از کارگران نمونه و بسیجیان اظهار کرد: کارگران با تلاش در سنگر کارخانجات و صنایع در مسیر تامین امنیت اقتصادی و رساندن کشور به خودکفایی و استقلال اقتصادی نقش آفرینی میکنند و لذا جایگاه مهمی در خنثی سازی تحریم های ظالمانه و رفع توطئه های آنها در جنگ اقتصادی دشمنان دارند.

وی افزود: کارگران بسیجیان در خط مقدم جبهه اقتصادی هستند و در واقع کارگران پیشران های اصلی خودکفایی ملی و استقلال اقتصادی در کشور محسوب می شوند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه فرهنگ و تفکر بسیجی به معنای خدمت بی منت به مردم و جهاد فی سبیل الله است، گفت: کارگران با ایثار و مجاهدتی که در سنگرهای اقتصادی دارند بسیجی واقعی هستند و باید شاخصه های فرهنگ بسیجی روز به روز در جامعه تقویت شود.

وی تأکید کرد: ترویج ارزش های اسلامی در جامعه یک ضرورت مهم است که باید از طریق مختلف پیگیری شود و یکی از این ارزشها فرهنگ بسیجی است که باید در تمام بخشهای کشور حاکم شود.

حجت الاسلام عبدی ادامه داد: دشمن به دنبال ضربه زدن به تفکر و روحیه بسیجی است چراکه می داند مشکلات کشور با فرهنگ و تفکر بسیجی رفع می شود و لذا امروز همه وظیفه داریم ضمن سرلوحه قراردادن فرهنگ و تفکر بسیج، این ارزش را در جامعه به خوبی ترویج دهیم.

وی خاطر نشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل خون صدها هزار شهید عزیز است و باید از این نعمت الهی به خوبی پاسداری و حفاظت کنیم و لذا باید مراقب توطئه های دشمنان در فضای مجازی و عملیات روانی علیه ارزش های اسلامی و منافع مردم بود.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار