دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۲
کد خبر: 92905
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۸
هفته هفتم لیگ برتر فوتبال؛

تساوی بدون گل آلومینیوم و ذوب آهن/ پیروزی های خانگی شاگردان خطیبی تداوم پیدا نکرد

از هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور دو تیم آلومینیوم و ذوب آهن در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک به تساوی بدون گل رسیدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ در چارچوب مسابقات هفته هفتم لیگ برتر فوتبال کشور آلومینیوم اراک عصر امروز در حالی میزبان تیم ذوب آهن بود که شاگردان خطیبی تا پیش از این بازی در هر سه بازی خانگی خود موفق به شکست تیم میهمان و کسب سه امتیاز شده بودند.

آلومینیوم سازان هفته گذشته اما در کرج و در مقابل تیم انتهای جدولی هوادار با تساوی بدون گل متوقف شدند و با تنزل به رده دوم جدول تداوم صدرنشینی برای هفته ششم را از دست دادند، تیم ذوب آهن ولی تا پیش از این مسابقه نتایجی کاملا سینوسی کسب کرده و در بازی های خود یک در میان پیروزی و شکست را تجربه کرده است.

دیدار امروز دو تیم اما در نیمه نخست نسبتا پایا پای دنبال شد و این نیمه در مجموع بدون ایجاد موقعیت خطرناکی از سوی دو تیم روی دروازه ها به پایان رسید، هر چند بازیکنان آلومینیوم به نسبت برتری داشتند و صاحب موقعیت هایی در محوطه جریمه حریف شدند اما در به نتیجه رساندن کار تیمی ناموفق بودند.

در شروع نیمه دوم اما شاگردان خطیبی روند تهاجمی تری به بازی خود بخشیدند و در این نیمه صاحب چند موقعیت خطرناک در مقابل دروازه حریف نیز شدند و با شوت هایی از راه دور شانس خود برای گلزنی را امتحان کردند اما در نهایت این بازی بدون گذر توپی از خط دروازه ها به پایان برسد.

هر چند اراکی ها می توانستند در این دیدار با غلبه بر تیم ذوب آهن همچنان تعقیب کننده سپاهان در صدر جدول باشند اما با کسب یک امتیاز از این دیدار خانگی در مجموع 13 امتیازی شدند و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به گل گهر در رده چهارم جای گرفتند.

آلومینیوم سازان در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر روز یکشنبه 14 آذرماه در تبریز میهمان تیم تراکتور خواهند بود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار