دستگیری 160 نفر از معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر در اراک / بیش از 4 کیلو انواع مواد مخدر کشف شد

فرمانده انتظامي شهرستان اراک از کشف بیش از 4 کیلو انواع مواد مخدر و نیز دستگیری 160 نفر در ارتباط با جرایم مختلف مواد مخدر در اجراي طرح پاك سازي نقاط جرم خیز در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۲۹۰۰ تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "امیر مختاری" در اين باره بیان داشت: در تداوم برنامه ريزي عملياتي پليس در برخورد با، توزيع كنندگان مواد مخدر و ديگر جرايم كه با بازخوردگيري هاي مستمر از نقطه نظرات شهروندان و ارزيابي هاي كارشناسي انجام مي پذيرد، طرح پاك سازي برخی از نقاط جرم خیز شهرستان اراک اجرا شد.

وي با اشاره به شناسایی و دستگیری 27 نفر از خرده فروشان مواد مخدر و 133 نفر از معتادان متجاهر در اجراي اين طرح خاطر نشان کرد: در بازرسی از افراد دستگیر شده در این طرح نیز4 کیلو و 264 گرم انواع مواد مخدر کشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان اراک در پایان با قدرداني از همکاري خوب شهروندان با پليس به منظور شناسايي مجرمان و کشف جرایم و پاک سازي نقاط آلوده و جرم خیز در این طرح عملیاتی، از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه نا هنجاري، تردد وسایل نقلیه و یا پرسه زنی افراد مشکوک در سطح شهر، مراتب را به قید فوریت از طریق سامانه تلفنی110 به پلیس اعلام کنند

انتهای پیام/