دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۸
کد خبر: 92877
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰
سرمربی آلومینیوم:

ذوب آهن سبک خاصی از بازی را ارائه می کند/ آرزو دارم استادیوم اراک را پر ببینم

خطیبی گفت: تیم ذوب آهن یکی از بهترین تیم های لیگ است و سبک خیلی خاصی را در بازی خود استفاده می کند اما آن را آنالیز کرده ایم و امیدوار به کسب سه امتیاز هستیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ رسول خطیبی سرمربی تیم آلومنیوم در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن در اراک گفت: از هوادارن عزیز تشکر می کنم که امروز هم سنگ تمام گذاشتند و به تیم روحیه دادند.

وی در خصوص بازی فردا مقابل ذوب آهن افزود: با تیمی بازی داریم که به نظر من یکی از بهترین تیم های لیگ است و سبک خیلی خاصی را در بازی خود استفاده می کند، این تیم دو سبک بازی دارد و به نحو احسن کار خود را انجام می دهند و موفق هم بوده اند.

خطیبی تصریح کرد: ما تیم ذوب آهن را آنالیز کرده ایم و همه موارد به بازیکنان گفته شده و امیدواریم که فردا همانطور که همیشه اعتقاد داشته ام و گفتم یک بازی خیلی خوب و تماشاگر پسند را شاهد باشیم که همراه با سه امتیاز برای ما باشد.

سرمربی تیم آلومنیوم ادامه داد: قطعا بازی زیبایی را خواهیم دید که امیدوارم گل هم داشته باشد، می توان گفت در لیگ ایران تیم ذوب آهن بهترین تیمی است که سبک خاصی از بازی را ارائه می کند ولی انشاالله به هدفی که داریم یعنی حفظ سه امتیاز در خانه برسیم.

خطیبی در پایان در پاسخ به سؤالی درخصوص حضور تماشاگران در ورزشگاه و برگزاری بازی تیم های استقلال و پرسپولیس با حضور هواردان این دو تیم گفت: در حق برخی تیم ها واقعا ظلم می شود اگر بنا باشد حضور تماشاگران آزمایشی هم باشد باید برای کل تیم ها می بود، از زمانی که به اراک آمده ام آرزو دارم هواردان اراکی را در ورزشگاه ببینیم و مطمئنم اگر شرایط حضور تماشگران فراهم شود استادیوم اراک پر خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار