دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۶
کد خبر: 92874
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۲
کارشناس فرهنگی و مذهبی:

بسیج به معنای حضور در بین مردم و با مردم برای مردم کارکردن است

اسکندری گفت: بسیج به معنای حضور در بین مردم و با مردم برای مردم کارکردن است که از ابتدای حیات با برکت بسیج این مسئله به معنای واقعی رقم خورده و این تفکر نجات بخش به برکت حضرت امام(ره) تشکیل و با هدایت های مقام معظم رهبری به اینجا رسیده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ آسیه اسکندری کارشناس فرهنگی مذهبی حوزه علمیه در آیین گرامیداشت هفته بسیج در دبیرستان معارف اسلامی صدرا اراک گفت: در طول ۴۲ سال گذشته انقلاب اسلامی بسیج‌ با حضور در صحنه های مختلف مظهر مردم سالاری دینی و اسلامی بوده و هرکجاکه بسیج و تفکر بسیجی وارد شده علاوه بر شکوفایی ها و پیشرفت ها توطئه های دشمنان نیز خنثی شده است.

وی اظهار کرد: بسیج به معنای حضور در بین مردم و با مردم برای مردم کارکردن است که از ابتدای حیات با برکت بسیج این مسئله به معنای واقعی رقم خورده و این تفکر نجات بخش به برکت حضرت امام(ره) تشکیل و با هدایت های مقام معظم رهبری به اینجا رسیده است.

کارشناس فرهنگی مذهبی حوزه علمیه بیان کرد: بسیج در بین مردم جایگاه با اهمیتی دارد چراکه مردم همواره بسیج را در بین خودشان و در میدان عمل دیده اند و بسیج یک فرهنگ دینی، مردمی و انقلابی است که موجب پیشرفت و حرکت شتابنده به سمت اهداف می شود.

وی با تأکید بر اینکه گام دوم انقلاب اسلامی نیازمند تقویت و ترویج فرهنگ بسیجی میان جوانان و نوجوانان هستیم،گفت:امروز یکی از مولفه هایی که می تواند کشور را به موفقیت برساند بسیجی بودن، بسیجی اندیشیدن و بسیجی رفتار کردن است که باید به عنوان یک الگو به نسل جدید معرفی شود.

اسکندری ادامه داد: خدمت به مردم در بخش های مختلف جامعه و پای کارآوردن توانمندی ها و ظرفیت های در دسترس بسیجی عملکرد محسوب می شود و امروز هرکس که برای اعتلای نظام اسلامی و حل مشکلات مردم گام برمی دارد بسیجی است.

وی گفت: امروز به برکت روحیه بسیجی و انقلابی حاکم در حوزه های علمیه طلاب به خوبی با فرهنگ بسیجی آشنا هستند و تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی در راستای بسیجی عمل کردن است که حوزه های علمیه در این راستا گام برمی دارند.

برنامه روایتگری تبیین فرهنگ و تفکر بسیج به مناسبت هفته بسیج با حضور آقای امیدوار در دبیرستان معارف اسلامی صدرا برگزار شد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار