دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۰
کد خبر: 92867
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۷

راهبرد دولت سیزدهم حرکت براساس بیانیه گام دوم انقلاب است/ جزییات اختیارات بیشتر به استانداران از سال آینده

وزیر کشور در در آئین تودیع و معارفه استانداران ایلام گفت: راهبرد دولت سیزدهم حرکت براساس بیانیه گام دوم انقلاب است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ایلام بیدار ،"احمد وحیدی"، وزیر کشور در آئین تودیع و معارفه استانداران ایلام گفت: وزارت آموزش و پرورش در اختیار فرزند این منطقه و استان قرار گرفته است و این نشان دهنده توان و ظرفیت بالای نیروی انسانی در این منطقه است

وی افزود: مهمترین ظرفیت سرمایه انسانی بعنوان موتور محرکه حرکت های بزرگ است که ایلام از آن برخوردار است. 

وحیدی در ادامه گفت: امروز فصل جدیدی از خدمت است و آقای بهرام نیا کار را شروع خواهند کرد. با کمک نماینده ولی فقیه در استان و نمایندگان و فرماندهان نظامی و بخصوص مردم باید کمک کنیم که مشکلات استان را حل کنیم.

وزیرکشور خاطرنشان کرد: با همان روحیه دفاع مقدس باید پای کار بیاییم اما باید بستر و زمینه سازی ایجاد شود.  دستگاه های حکومتی، وظیفه پیدا کردن الگوهای پیشرفت را دارند.

وی عنوان کرد: هر استان الگوی پیشرفت خود را دارد و باید با از نقطه نظرات صاحب نظران استفاده کرد. 

وحیدی با اشاره به برنامه های هفته دولت گفت: برنامه دولت این است در سال آینده اختیارات فراوانی به استان ها داده شود و صندوق های پیشرفت شکل گیرد و منابعی واریز شود و در اختیار مجموعه استان قرار بگیرد تا با اختیارات بیشتری کارها پیش برود. 

وی یادآور شد: مدل حرکت در سطح استان باید تحول به خود بگیرد و در اینجا سلسله نقاط محوری وجود دارد. دولت سیزدهم خود را مکلف می داند براساس بیانیه گام دوم انقلاب پیش برود. 

وزیرکشور تصریح کرد: این بیانیه مهم است و سند وزینی برای گام برداشتن در چهل ساله دوم انقلاب است که با یک نگاه بلند به آینده و همراه با توجه به نقاط کلیدی این حرکت، باید شتابان دنبال شودهمچنین  معیار انتخاب استانداران کارآمدی و انقلابی بودن، بوده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار