دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۹
کد خبر: 92864
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۸

توقيف 3 خودروی حامل محموله های قاچاق میلیاردی در شازند

فرمانده انتظامی شهرستان شازند از توقیف 3 دستگاه خودرو، حامل کالای قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 315 میلیون ریال در سطح این شهرستان خبرداد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ " عبدالرضا جودکی" در تشريح اين خبر بیان داشت: در تداوم طرح هاي عملياتي پليس، مأموران انتظامی پلیس شهرستان شازند، در تحقيقاتي از تردد 3 دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق در سطح محور مواصلاتی این شهرستان با خبر شده و بلافاصله برنامه ريزي لازم رابرای شناسایی و توقيف آنها آغاز کردند.

این مقام انتظامی یادآور شد: سرانجام روزگذشته ماموران انتظامی شهرستان شازند در يكي از محورهاي مواصلاتي این شهرستان، خودروهای مورد نظر را مورد شناسایی قرار داده و درعملیاتی هدفمند موفق به متوقف کردن آنها شدند.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسي از خودروهای مذکور، 2 هزار عدد ترموستات و 230کیلو گرم سنگدان مرغ قاچاق، فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی، کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند در پایان با اشاره به ارزش یک میلیارد و 315 میلیون ریالی محموله های قاچاق کشف شده از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان افزود: در اين عمليات 3 متهم دستگیر و پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به دستگاه قضائی معرفي شدند.

#اخبار_انتظامی

⠀☀️???? @policemarkazi☀️

captcha
آخرین اخبار