دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۴
کد خبر: 92863
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۷

دستگیری سرکرده باند سارقان زورگیر در عملیات ماموران پلیس آگاهی استان مرکزی

سرکرده باند سارقان زور گیری که با زور و تهدید اقدام به سرقت یک دستگاه خودروی وانت نیسان در اطراف شهرستان اراک کرده بودند، در تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان دستگیر شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ کارآگاه "کامیار چهری" رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان در بیان جزئیات این خبر گفت: مدتی پیش با اعلام گزارشی به مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر ضرب و شتم راننده خودروی وانت نیسان و سرقت خودروی وی با زور و تهدید در یکی از محور های اطراف شهرستان اراک بررسی موضوع به صورت تخصصی از سوی تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان مرکزی آغاز شد.

وی افزود: در تحقیقات اولیه از مالباخته مشخص شد که این فرد به عنوان راننده خودروی بار بر در یکی از میادین شهرستان اراک منتظر دریافت بار بوده که سه نفر با یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 به وی مراجعه و اذعان می کنند قصد انتقال باري را  از کمربندي جديد الاحداث اراک مقابل پالايشگاه به استان همجوار را  دارند .

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد پس از توافق اوليه یکی از سرنشینان خودروی سواری به همراه راننده نیسان و دو نفر دیگر با خودروی سواری به سمت محل توافق شده حرکت می کنند که پس از طي مسير در محلي مناسب و خلوت و اضافه شدن دو نفر ديگر راننده نيسان را به شدت مورد ضرب و جرح قرار داده و با انداختن وي در بيابان هاي اطراف خوردو نيسان را به سرقت می برند.

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی ادامه داد: در تحقیقات گسترده ماموران پلیس آگاهی سرکرده سارقان دريگي از  استان گلستان شناسایی و با توجه به سرقت خودروی سواری از استان قم ماموران این پلیس سارق را در استان گلستان دستگیر و به قم انتقال دادند.

چهری اظهار داشت: متهم با نیابت قضائی از استان قم به پلیس آگاهی استان مرکزی منتقل و به سرقت بعنف خودروی نیسان با همدستی دو تن از همدستان خود اعتراف کرد.

وی در پایان با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری همدستان سارق ادامه دارد افزود: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار