دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۱
کد خبر: 92862
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵

دستگیری سارقان منزل در عمليات كارآگاهان پليس در خمین/ كشف 29 فقره سرقت منزل

فرمانده انتظامی شهرستان خمین از دستگیری دو نفر سارق منزل و اعترافشان به 29 فقره سرقت در شهرهای خمین ، اراک و چند شهر ديگر در استان هاي همجوار خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ " بهزاد فکوری" در اين باره گفت: در پي وقوع سرقت هاي منزل طی یک ماه گذشته در شهرستان خمین بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار كارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي این شهرستان قرار گفت.

وی ادامه داد: در انجام تحقيقات تخصصي كارآگاهان پليس، سرنخ هايي از يك باند 2نفره سرقت كه اعضاي آن اهل و ساكن استان هاي ديگر بودند، به دست آمد.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: با تعاملات اطلاعاتي انجام شده هر دو نفر سارق در استان های همجوار شناسایی و در عملیات های جداگانه دستگیر شدند.

فکوری یادآور شد: در تكميل تحقيقات کارآگاهان پلیس، افراد دستگیر شده با مشاهده اسناد و مدارك موجود به 29 فقره سرقت منزل در شهر های خمین، اراك و چند شهر ديگر در استان هاي همجوار اعتراف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان خمین در پایان خاطر نشان كرد: سارقان پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی و سرانجام با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار