ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟ چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟ سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۸
کد خبر: 92862
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵

دستگیری سارقان منزل در عمليات كارآگاهان پليس در خمین/ كشف 29 فقره سرقت منزل

فرمانده انتظامی شهرستان خمین از دستگیری دو نفر سارق منزل و اعترافشان به 29 فقره سرقت در شهرهای خمین ، اراک و چند شهر ديگر در استان هاي همجوار خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ " بهزاد فکوری" در اين باره گفت: در پي وقوع سرقت هاي منزل طی یک ماه گذشته در شهرستان خمین بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار كارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي این شهرستان قرار گفت.

وی ادامه داد: در انجام تحقيقات تخصصي كارآگاهان پليس، سرنخ هايي از يك باند 2نفره سرقت كه اعضاي آن اهل و ساكن استان هاي ديگر بودند، به دست آمد.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: با تعاملات اطلاعاتي انجام شده هر دو نفر سارق در استان های همجوار شناسایی و در عملیات های جداگانه دستگیر شدند.

فکوری یادآور شد: در تكميل تحقيقات کارآگاهان پلیس، افراد دستگیر شده با مشاهده اسناد و مدارك موجود به 29 فقره سرقت منزل در شهر های خمین، اراك و چند شهر ديگر در استان هاي همجوار اعتراف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان خمین در پایان خاطر نشان كرد: سارقان پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی و سرانجام با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار