ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟ چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟ سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
کد خبر: 92860
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷

دستگیری پزشک متخصص قلابی در زرندیه

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از شناسایی و دستگیری یک پزشک متخصص قلابی، در عملیات ماموران پلیس آگاهی در سطح این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ " روح الدین یوسفوند" فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان زرندیه در تحقیقاتی از جعل عنوان پزشک داخلی و انجام طبابت غیر قانونی بیماران، از سوی فردی در منزلش در این شهرستان باخبر شده و بلافاصله اقدامات لازم عملیاتی را در این زمينه آغاز کردند.

وی خاطرنشان کرد: در تکمیل تحقیقات پلیس، منزل این فرد که با طبابت غير قانوني و بدون رعايت پروتکل هاي بهداشتي، سلامت و جان افراد جامعه و شهروندان را در معرض خطر قرار داده بود، شناسایی شد و بلافاصله در هماهنگي با دستگاه قضائی،تیمی از ماموران پلیس آگاهی و نماينده دانشگاه علوم پزشکي شهرستان زرندیه،برای بازرسی مکان مورد نظر به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: در زمان حضور تیم اعزامی در منزل فرد مذکور، مشاهده شد که وی با پوشش لباس پزشکی و به صورت غیرقانونی و به عنوان پزشک متخصص داخلی در حال طبابت بیماران خود می باشد.

یوسفوند بیان کرد: از این محل، مدارک جعلی طبابت و دیگر وسایل پزشکی کشف و این پزشک قلابی نیز پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه در پايان با قدرداني از تعامل خوب مردم با پليس، از شهروندان خواست، تا همواره براي درمان به مراکز درمانی معتبر مراجعه کرده و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشكوك و يا برخورد با افراد سودجو و متقلب، مراتب را از طريق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار