دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۰
کد خبر: 92850
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸
تصمیم بدون جلسه در هیات مدیره سرخ‌ها؛

نامه عجیب، ناگهانی و خودجوش سه عضو هیات مدیره پرسپولیس به سجادی/ معرفی صدری به عنوان مدیرعامل

سه عضو هیات مدیره در نامه‌ای خودسرانه به وزیر ورزش و جوانان مجید صدری را به عنوان مدیرعامل این تیم معرفی کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در روز 16 شهریور مجید صدری به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس معرفی شد و تا به امروز این باشگاه بدون حضور مدیرعامل و تحت سرپرستی صدری فعالیت می‌کند.

در شرایطی که حدود 9 روز تا پایان زمان سه ماهه سرپرستی صدری در باشگاه پرسپولیس باقیمانده، سه عضو هیأت مدیره این باشگاه یعنی محمد فیاض، غلامعلی محمدعلیپور و محمداسد مسجدی بدون برگزاری جلسه با نامه‌ای به وزیر ورزش صدری را به عنوان مدیرعامل پرسپولیس معرفی کردند.

نکته عجیب اینکه این نامه بدون برگزاری جلسه و نظرخواهی از بقیه اعضای هیات مدیره از جمله خود صدری به وزیر ورزش ارسال شده و خود سرپرست نیز از این نامه بی‌اطلاع بوده است!

حال باید دید وزیر ورزش که پیش از این از اعضای هیأت مدیره پرسپولیس درخواست کرده بود گزینه خود را برای مدیرعاملی این باشگاه اعلام کنند چه پاسخی به این نامه می‌دهد و چه زمانی تکلیف مدیریت پرسپولیس را مشخص می‌کند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار