فاطمه زهرا (س)؛ الگویی برای همه زنان/ چگونه می‌توان فاطمی زندگی کرد؟ تسهیلات زیر 100 میلیون تومان با اعتبار سنجی و بدون ضامن پرداخت می‌شود واکنش روسیه به ادعاهای انگلیس؛ «یاوه‌گویی است» نمایشگاه تخصصی مبلمان و خودروهای لوکس و کلاسیک در اراک دایر می‌شود تماس تلفنی اردوغان با آیت الله رئیسی / رئیس جمهور: ایران به رابطه و همکاری با ترکیه نگاه بلند مدت و همه جانبه دارد وزارت جهاد هم ساحل خواری می‌کند؟ مرگ پسر بچه 2 ساله بر اثر سقوط در استخر باغ جزئیات پرداخت وام بدون ضامن/ تسهیلات تا ۵۰ میلیون فقط با کسر از حقوق وام گیرنده تأکید بر مردمی برگزار شدن برنامه های گرامیداشت دهه فجر/ انقلاب اسلامی متعلق به مردم است و دستگاه ها باید تسهیل گر باشند گزارش| اشک اصلاح‌طلبان برای سفر رئیسی به روسیه/ وقتی غرب‌گرایان نگران عزت ملی می‌‌شوند!
یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۶
کد خبر: 92835
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
استاندار مرکزی:

دستگاه های اجرایی در راستای اجرای قانون حمایت از جمعیت و تقویت خانواده نقش آفرینی کنند 

 مخلص‌الائمه گفت: قانون حمایت از جمعیت و تقویت خانواده که مورد تقدیر مقام معظم رهبری قرار گرفته وظایف و تکالیفی برای دستگاه های اجرایی دیده که همه برای اجرای آن باید نقش آفرینی کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان مرکزی گفت: تعدد دستگاه های فرهنگی در کشور و انجام برخی از فعالیت های موازی به یک آفت تبدیل شده و نیاز است یکپارچگی و هم افزایی با رویکرد قرارگاهی عمل کردن در حوزه فرهنگ رقم بخورد.

مخلص الائمه اظهار کرد: دانشگاه اراک به جهت داشتن ظرفیت های عظیم علمی باید محور رشد علم، صنعت و فناوری باشد و مجموعه ای مراکز علمی و دانشگاهی با محوریت دانشگاه اراک باید در زمینه پیشرفت فناوری نقش آفرینی کنند.

وی ادامه داد: قانون حمایت از جمعیت و تقویت خانواده که به تازگی مصوب و ابلاغ شده از مولفه های بسیار خوبی برخوردار است و اگر به خوبی اجرا شود قطعا آثار وبرکات فراوانی دارد.

استاندار مرکزی بيان کرد: قانون حمایت از جمعیت و تقویت خانواده که مورد تقدیر مقام معظم رهبری قرار گرفته وظایف و تکالیفی برای دستگاه های اجرایی دیده که همه برای اجرای آن باید نقش آفرینی کنند.

وی خاطرنشان کرد: شروع به کار بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان که خوشبختانه اقداماتی از سوی ستاد کنگره شهدای استان مرکزی و سپاه روح الله انجام شده یک ضرورت است و باید در سطح بین المللی نقش آفرینی کند و استانداری مرکزی از این اقدام حمایت می کند.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار