به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه دسترسی 79درصد روستاهای استان مرکزی به اینترنت/ تمامی روستاهای بالای 10 خانوار مرکزی تا سال آینده به اینترنت متصل می شوند طراحی اجزای روابط راهبردی در مذاکره رئیسی - پوتین/ بودجه پایتخت زیر ذره‌بین حال پرسپولیس خوش نیست/ نبرد یوزهای پارسی با ببرهای آبی آسیا / درخواست رسمی فولاد برای جذب بیرانوند! هماهنگی سران قوا برای تخصیص اعتبار ارز ترجیحی تا پایان سال جاری
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
کد خبر: 92817
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹
گزارش تصویری؛

مراسم تودیع و معارفه فرماندار اراک

مراسم تکریم و معارفه فرمانداران جدید و قدیم شهرستان اراک پیش از ظهر امروز با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری اراک برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مراسم تکریم بختیاری فرماندار سابق و معارفه امیر هادی سرپرست فرمانداری شهرستان اراک  در سالن اجتماعات شهدای محراب فرمانداری برگزار شد.

هادی متولد سال ۶۱ است و پیش از این سوابقی همچون سرپرستی فرمانداری فریدن در اواخر دولت دهم، معاونت فرمانداری شهر گلپایگان و شهرداری شهر خنداب را در کارنامه دارد.

حسین بختیاری از تیرماه سال ۹۳ تاکنون فرماندار اراک بوده و پیش از این نیز به مدت ۵سال در دوره اصلاحات این مسئولیت را برعهده داشته است.

شهرستان اراک دارای سه بخش مرکزی، ساروق و معصومیه و ده دهستان است که جمعیت این شهرستان طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۵۹۱٬۷۳۷ بوده‌است و به علت وجود صنایع مختلف و مادر در اراک این شهر را پایتخت صنعتی ایران می‌نامند.

captcha
آخرین اخبار