تشکیل تمدن اسلامی رسالت مهم بسیج است/ تحویل ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان ابتکارات ایران برای رفع تحریم‌ها/ حقوق بازنشستگان افزایش می‌یابد در دیدار رئیسی و پوتین چه گذشت؟ ماجرای پول زور گرفتن داروخانه‌ها از مردم / ابلاغ چراغ خاموش تعرفه‌های غیرقانونی! یک میلیون و ۱۵۰ هزار حامی ایتام در کشور وجود دارد ماجدی: عزیزی‌خادم به جادوگری اعتقاد داشت؛ روز عزلش گریه‌ام گرفت/ اسکوچیچ در جام‌جهانی سرمربی ماست؛ کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال می‌شوم! بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است دشمنان نظام اسلامی به دنبال جدایی روحانیت از مردم هستند بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است
جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۳
کد خبر: 92798
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
شهردار اراک:

کرایه تاکسی در اراک تا پایان سال بدون تغییر می ماند/ نیمی از تاکسی ها باید نوسازی شوند

کریمی با اشاره به اینکه کرایه تاکسی در اراک تا پایان سال بدون تغییر می ماند گفت: از میان ۲۳۸۸ تاکسی فعال در شهر اراک، ۱۵۳۸ دستگاه عمر بیش از ۱۰ سال داشته و نیازمند نوسازی هستند.

به گزارش دیار آفتاب؛ علیرضا کریمی شهردار اراک گفت: هر سال مصوبه نرخ کرایه تاکسی به شورای اسلامی شهر ارائه می‌شود و پس از تصویب شورای اسلامی شهر نرخ نهایی در اردیبهشت ماه هر سال اعلام خواهد شد و پس از آن افزایش مجددی در نرخ کرایه‌های تاکسی نخواهیم داشت، امسال هم چون گذشته نرخ کرایه تاکسی در ابتدای سال اعلام شده و تغییری نخواهد کرد.

وی افزود: برای رفع مشکلات رانندگان تاکسی در حال انجام اقداماتی برای نوسازی تاکسی‌های شهری هستیم و در این راستا با تعدادی بانک عامل گفت‌وگو کرده‌ایم تا شرایط ارائه تسهیلات برای نوسازی تاکسی فراهم شود، این امر در حال پیگیری است و هنوز تثبیت نشده است؛ اینکه چه مدت طول خواهد کشید تا کار به نتیجه برسد بستگی به بانک‌های عامل خواهد داشت.

شهردار اراک، گفت: در حال حاضر ۲۳۸۸ تاکسی در شهر اراک فعال است که شامل چهار دستگاه با عمر کمتر از دو سال، ۴۸۲ دستگاه با عمر بین سه تا پنج سال، ۳۶۴ دستگاه با عمر بین شش تا ۱۰ سال و ۱۵۳۸ دستگاه با عمر بیش از ۱۰ سال می‌شود، بر این اساس بیش از نیمی از تاکسی‌های شهر عمر بیش از ۱۰ سال دارد که نیازمند نوسازی است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار