جهش تولید مسکن گام بلندی در جهت حذف حاشیه‌نشینی است سهیمه استان مرکزی در جهش تولید مسکن ۶۱ هزار و ۱۲۷ واحد است شرایط واگذاری بناهای تاریخی به بخش خصوصی تسهیل شد ۵۴ درصد مجموع مسکن‌های روستایی استان مرکزی مقاوم‌سازی شده‌اند پیشرفت 85 درصدی ساخت 3 هزار واحد محرومین در استان مرکزی حق موقوفه طرح جهش ملی مسکن در اراک قابل بخشش نیست راه اندازی مرکز دولتی درمان ناباروری در اراک/ قلب اولین جنینِ درمان ناباروری در بیمارستان امیرالمومنین(ع) شکل گرفت آلومینیوم و سپاهان در حذفی به هم رسیدند/ محکوم به برد در مصاف تکراری فزایش درآمد کارگران و کارمندان/ برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران/ بررسی تقابل حقیقی‌ها و حقوقی‌ها در بورس تیم یحیی پوست می‌اندازد/ فدراسیون: اردوی خارجی، ممنوع! / استقلال هافبک پرسپولیس را می‌خواهد
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸
کد خبر: 92783
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۴
در بازدید اعضای فراکسیون کارگری و مدیرعامل تامین اجتماعی از واگن پارس مطرح شد؛

مانع زدایی محرکی برای حرکت رو به جلوی صنعت است/ لزوم رفع مشکلات کارگران و ایجاد امنیت شغلی

اعضای فراکسیون کارگری مجلس و مدیر عامل تامین اجتماعی در سفر به استان مرکزی از واحدهای صنعتی آذرآب، هپکو و واگن پارس بازدید کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ صبح امروز شنبه 6 آذرماه اعضای فراکسیون کارگری مجلس و مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در جریان سفر به استان مرکزی از تعدادی از صنایع اراک استراتژیک مستقر در اراک از جمله شرکت های آذرآب، هپکو و واگن پارس بازدید کردند و از نزدیک در جریان توانایی ها و موانع تولید در این واحدهای صنعتی قرار گرفتند.

میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در جریان بازدید از شرکت واگن پارس گفت: تامین اجتماعی تمتم توان خود را برای رفع موانع در مسیر توسعه اقتصادی کشور به کار گرفته تا چرخ خدمات و صنعت و ماموریت ها به بهترین شکل به چرخش در بیاید.

میرهاشم موسوی اظهار کرد: رشد و توسعه اقتدار ملی آرزوی همه مسئولان کشور است و مشاهده توان در حوزه صنعت و خروجی قابل قبول در این حوزه سبب خرسندی و خوشحالی و رضایتمندی است.

وی ادامه داد: حرکت به سمت حداکثرسازی تولید داخلی و ساخت داخل از اولویت های توسعه صنعتی است و مانع زدایی و گره گشایی، خود محرک برای حرکت رو به جلو است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بیان کرد: انجام اقداماتی نظیر مدیریت خوب و رفع موانع پیشرفت نشان می دهد هرچه بتوان رفع موانع انجام داد آثارش در کلان اقتصاد ملی نمایان خواهد شد.

موسوی خاطرنشان کرد: تامین اجتماعی همه تلاش خود را برای رفع موانع در مسیر توسعه اقتصادی کشور به کار خواهد گرفت تا چرخ خدمات و صنعت و ماموریت ها به بهترین شکل انجام شود.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی:

 لزوم رفع مشکلات کارگران و ایجاد امنیت شغلی

علی بابایی رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی در حاشبه بازدید از شرکت واگن پارس گفت: حضور و رویه کمیسیون در استان در جهت تعامل بیشتر بین مجلس با استفاده از روابط موجود است تا بتوان بخشی از مشکلات در حوزه فعالیت های اقتصادی در کشور را رفع کرد.

بابایی اظهار کرد: مشکلات کارگران از جمله امنیت شغلی، بیمه و موانع تولید در کشور باید رفع شود که این موارد در دستور کار نیز قرار دارد و امید است با هماهنگی بین دولت و مجلس بتوان دغدغه های در حوزه های رونق بخشی به تولید را رفع کرد تا مشکلات کمتر و کارگران به امنیت برسند و درآمدها نیز افزایش یابد.

وی خاطرنشان کرد: این حوزه نیازمند آسیب شناسی است که آسیب شناسی نیز انجام شده تا در برنامه های بودجه هفتم بتوان بخشی از مشکلات و اشکالات پیش روی فضای اقتصادی خرد و کلان را با استفاده از قانون فضای کار و تامین اجتماعی را بهبود ببخشیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار