ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی به نیت شهید سلیمانی در فراهان اقتدار توام با مهرباني مهمترين دستاورد نیروی انتظامي به شمار مي رود ایجاد پالایشگاه مازوت در خمین گزارش تصویری| بازدید نماینده اراک کمیجان و خنداب از دفتر پایگاه خبری دیارآفتاب ناکامی غربگرایان داخلی در عملیات رسانه‌ای علیه سفر رئیس‌جمهور به روسیه دسترسی 79درصد روستاهای استان مرکزی به اینترنت/ تمامی روستاهای بالای 10 خانوار مرکزی تا سال آینده به اینترنت متصل می شوند طراحی اجزای روابط راهبردی در مذاکره رئیسی - پوتین/ بودجه پایتخت زیر ذره‌بین حال پرسپولیس خوش نیست/ نبرد یوزهای پارسی با ببرهای آبی آسیا / درخواست رسمی فولاد برای جذب بیرانوند!
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
کد خبر: 92779
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
در راستای پاسداشت ارزش های اسلامی:

تجمع بانوان اراکی در حمایت از عفاف و حجاب برگزار شد

جمعی از بانوان اراکی با تجمعی در قالب «پویش حجاب» موضوع حجاب و عفاف این مهم را یک مطالبه عمومی دانسته و بر ضرورت پاسداشت ارزش‌های اسلامی به عنوان تنها راه مؤثر برای صیانت جامعه از آسیب‌های اجتماعی تأکید کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ جمعی از بانوان اراکی با حضوری پرشور در میدان شهدا اراک در قالب پویش حجاب با در دست داشتن شعارهایی برگرفته از وصیت نامه شهدا و احادیث پیرامون موضوع حجاب و عفاف این مهم را یک مطالبه عمومی دانسته و بر ضرورت پاسداشت ارزش‌های اسلامی به عنوان تنها راه مؤثر برای صیانت جامعه از آسیب‌های اجتماعی تأکید کردند.

مردم با حضورشان در این تجمع بار دیگر نشان دادند در فضایی از تبلیغات شوم و مسموم دشمنان و جریان نفوذ علیه حجاب و سلامت اجتماعی جامعه، خواهان رفتاری عفیفانه ترویج و پاسداشت این مسئله بنیادی در سطح جامعه هستند؛ همچنین از دیگر اهداف این تجمع رساندن این پیام را به مسئولان و متولیان امر بود که باید زمینه‌های لازم جهت تعمیق فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه را فراهم و به وظایف خود در این زمینه عمل کنند.

این برنامه به همت گروه جهادی «بانو مجتهده امین» متشکل از بانوان مومن، فهیم و انقلابی برگزار شد، که با برنامه ریزی علمی و تخصصی در این عرصه و فعالیت در بخشهای آموزشی و فرهنگی و علمی و مطالبه گری و....سعی دارد در راستای نشر و گسترش و تبیین این واجب الهی قدم بردارد.

در پایان این تجمع همچنین با قرائت بیانیه ای انجام وظایف مسئولان فرهنگی و اجرایی جهت ترویج فرهنگ حجاب و عفاف مطالبه گردید.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار