دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۵
کد خبر: 92753
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج؛

مسابقات تیراندازی در اراک برگزار شد

مسابقات تیراندازی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و با رویکرد ایجاد نشاط در بین بسیجیان در سالن تیراندازی سردار شهید «سعید مجیدی » اراک برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ غلامرضا کریمی رئیس هیئت تیراندازی استان مرکزی در حاشیه آغاز مسابقات تیراندازی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: مسابقات تیراندازی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و با رویکرد ایجاد نشاط در بین بسیجیان در سالن تیراندازی سردار شهید «سعید مجیدی »برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات که با هدف انتخاب تیم المپیاد نوجوانان و ۲ تیم اصلی بزرگسالان برگزار شد که از شهرستان های اراک، خمین، محلات و دلیجان حضور داشتند و بیش از ۵۰ نفر از ورزشکاران استان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

کریمی بیان کرد: خوشبختانه بسیجیان در انجام فعالیت های ورزشی پیشگام هستند و در کنار همه رسالت ها و خدمت رسانی ها ورزش را یک اولویت می دانند و در طول هفته بسیج شاهد برنامه های ورزشی خوبی توسط بسیجیان در سطح استان بودیم که قابل تقدیر است.

رئیس هیئت تیراندازی استان مرکزی ادامه داد: یکی از اولویت های مهمی که بسیج در حوزه ورزش باید به آن توجه کند کشف استعدادهای ورزشی جوانان و حمایت از آنها است که امسال مسابقات تیراندازی هفته بسیج با این رویکرد برگزار می شود.

وی با بیان اینکه استان مرکزی بیش از ۳۳۳ شهید ورزشکار تقدیم انقلاب اسلامی کرده،گفت: آخرین شهید ورزشکاری که تقدیم دفاع از ارزش های اسلامی شده سردار شهید «سعید مجیدی » بود که در رشته های تیراندازی و رزمی حرف برای گفتن داشت و از قهرمانان ملی بود و سعی شد در مسابقات تیراندازی هفته بسیج امسال ورزشکاران را با سیره این شهید بزرگوار آشنا کنیم.

وی اضافه کرد: در راستای گرامیداشت یاد و خاطر شهید «سعید مجیدی » نامگذاری سالن تیراندازی با ۲۱ خط هدف استاندارد در دستور کار قرار گرفت که با حضور وزیر ورزش و جوانان انجام شد.

کریمی خاطر نشان کرد: استان مرکزی با بیش از ۷ ملی پوش در رشته های تفنگ و تپانچه رتبه های قابل توجهی در مسابقات تیراندازی کسب کرده و امیدواریم در دولت انقلابی و مردمی سیزدهم به رشته تیراندازی بیشتر توجه شود.

captcha
آخرین اخبار