دبیر: اگر کسی از من دارایی در امریکا پیدا کرده؛ نوش جانش!/ دنبال جنگ و دعوا نیستیم، تهمت‌ها و دروغ‌ها را افشا می‌کنیم توافقات در وین درباره ایده‌ها تا حدود زیادی انجام شده است/ آمریکا باید تصمیمات خود را درباره مسائل باقیمانده اعلام کند افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۸
کد خبر: 92751
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۰
رئیس کل دادگستری استان مرکزی:

خانواده معظم شهدا اسوه های واقعی صبر و بصیرت هستند

حجت الاسلام موسوی گفت: خانواده معظم شهدا و رزمندگان سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی محسوب می شوند و هفته بسیج فرصتی ارزشمند برای تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدا و رزمندگان است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام سید عبدالمهدی موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی در دیدار با خانواده معظم شهید والامقام سید «داود هاشمی» و جانباز سرافراز حجت‌الاسلام «اسفندیاری» به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج اظهار کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا و رزمندگان دفاع مقدس موجب تقویت انگیزه مسئولین برای خدمت رسانی بیشتر به مردم و نظام اسلامی می شود چراکه خانواده معظم شهدا اسوه های واقعی صبر و بصیرت هستند.

وی افزود: خانواده معظم شهدا و رزمندگان سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی محسوب می شوند و هفته بسیج فرصتی ارزشمند برای تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدا و رزمندگان است.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی تأکید کرد: ولایتمداری، بصیرت، ازخودگذشتگی مهمترین شاخصه شهدای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف است و شهدا انسان های برجسته ای بودند که فراتر از زمان و حرکت می کردند.

وی خاطر نشان کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا ادای احترام به خود شهید و تجدید میثاق با آرمان های شهدا است و باید به یک فرهنگ رایج در کشور و خصوصا در بین مسئولین تبدیل شود.

captcha
آخرین اخبار