جهش تولید مسکن گام بلندی در جهت حذف حاشیه‌نشینی است سهیمه استان مرکزی در جهش تولید مسکن ۶۱ هزار و ۱۲۷ واحد است شرایط واگذاری بناهای تاریخی به بخش خصوصی تسهیل شد ۵۴ درصد مجموع مسکن‌های روستایی استان مرکزی مقاوم‌سازی شده‌اند پیشرفت 85 درصدی ساخت 3 هزار واحد محرومین در استان مرکزی حق موقوفه طرح جهش ملی مسکن در اراک قابل بخشش نیست راه اندازی مرکز دولتی درمان ناباروری در اراک/ قلب اولین جنینِ درمان ناباروری در بیمارستان امیرالمومنین(ع) شکل گرفت آلومینیوم و سپاهان در حذفی به هم رسیدند/ محکوم به برد در مصاف تکراری فزایش درآمد کارگران و کارمندان/ برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران/ بررسی تقابل حقیقی‌ها و حقوقی‌ها در بورس تیم یحیی پوست می‌اندازد/ فدراسیون: اردوی خارجی، ممنوع! / استقلال هافبک پرسپولیس را می‌خواهد
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹
کد خبر: 92749
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵
رئیس کل دادگستری استان مرکزی:

حرکت بسیج به سمت موفقیت ها شتابنده است/ ضرورت ادامه طرح «هر مسجد یک حقوقدان» با کمک بسیج در محلات

حجت الاسلام موسوی گفت:طرح «هر مسجد یک حقوقدان» که در گذشته وجود داشت باید با کمک بسیج و دادگستری فعال شود و در راستای افزایش سطح اطلاعات حقوقی مردم گام بردارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام سید «عبدالمهدی موسوی» رئیس کل دادگستری استان مرکزی در جمع بسیجیان پایگاه بسیج امام علی(ع) اراک اظهار کرد: مکتب بسیج ریشه در صدر اسلام دارد و امام خمینی(ره)  با تشکیل انقلاب اسلامی مکتب بسیج را احیا کرد و امروز بسیج به برکت هدایت های امامین انقلاب اسلامی هم کارآمد در عرصه های مختلف و هم توانمند و مقتدر است.

وی افزود: دستاوردهای بسیج در حوزه های مختلف چشمگیر است و بسیج در همه عرصه ها نسخه عملیاتی کارآمد ارائه داده و آرمان بسیج فتح قله های بلند و به اهتزاز درآوردن پرچم پرافتخار اسلام ناب محمدی است.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه خوشبختانه حرکت بسیج به سمت موفقیت ها شتابنده است،گفت: امروز بعد از گذشت ۴۲ سال از حیات با برکت بسیج روحیه ایثار، ازخودگذشتگی و شهادت طلبی هنوز در بسیج زنده و پویا است.

وی با اشاره به اینکه بسیج متولد مسجد است ،افزود:بسیجیان باید روز به روز ارتباط خود را با مسجد تقویت کنند و با رویکرد امیدآفرینی در جامعه نقش آفرین باشند.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی تأکید کرد: نقش آفرینی بسیجیان برای تحقق جهاد تبیین و خصوصا خنثی نمودن توطئه های دشمنان در فضای مجازی یک ضرورت مهم است چراکه دشمنان در فضای مجازی به دنبال ضربه زدن به اعتقادات جوانان هستند و بسیجیان باید با جهاد تبیین و نهضت های روشنگری توطئه ها را خنثی کنند.

وی ادامه داد: راه اندازی هیئت های صلح و سازش با کمک بسیج در سطح محلات و مساجد برای کاهش ورودی های پرونده ها در دستور کار دادگستری استان مرکزی است و بسیج باید با هیئت های اندیشه ورز در این خصوص نقش آفرینی کند.

حجت الاسلام موسوی خاطر نشان کرد: طرح «هر مسجد یک حقوقدان» که در گذشته وجود داشت باید با کمک بسیج و دادگستری فعال شود و در راستای افزایش سطح اطلاعات حقوقی مردم گام بردارد.

captcha
آخرین اخبار